Invalidní vozík - invalidita - životní pojištění
Zdroj: Pixabay.com

Klient si v práci natrhl rotátorovou manžetu. Nárok řešil se zaměstnavatelem a uplatnil ho u pojišťovny. A pojišťovna úraz uznala a zaplatila pracovní úraz. Zaměstnanec uplatnil úraz i u své pojišťovny z úrazového pojištění. Tato pojišťovna proplatit pojistné plnění odmítla. Proč? V čem je rozdíl?

  • Co je a co není úraz?
  • Příklad z praxe pracovního úrazu.
  • Proč jedna pojišťovna úraz zaplatí a druhá ne?
  • Jak postupovat v případě zamítnutí plnění?
  • A co vedlo k přehodnocení rozhodnutí na straně pojišťovny?

Lukáš Kaplan je vystudovaný právník a uznávaný odborník na problematiku sporů s pojišťovnami. Od roku 2008 se věnuje právním aspektům finančního poradenství se zaměřením na pojišťovnictví. V roce 2013 se stal jednatelem společnosti EUCS, která se zaměřuje na férové odškodnění pojistných událostí. Společně se svými kolegy získal více jak 400 milionů Kč pro poškozené klienty pojišťoven. Lukáš se aktivně zaměřuje na vzdělávání finančních poradců. Současně je jedním z prvních držitelů titulu EFA v České republice a místopředsedou Etické komise EFPA. Lukáš je garantem projektu Poradnapoškozeného.cz, který zajištuje pomoc poškozeným při nezaviněných dopravních nehodách a vážných pracovních úrazech.

Společnost EUCS od roku 2012 vymohla více než 400 milionů korun pro poškozené klienty na finančním trhu a vyhrála více než 1 000 sporů s pojišťovnami. EUCS poskytuje elektronické srovnání pojištění na českém trhu, nezávislou likvidaci pojistných událostí a vzdělává finanční poradce v problematice ochrany klientů na finančním trhu. Společnost také provozuje nezávislou poradnu pro poškozené na adrese poradnaposkozeneho.cz.

0
0
0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account