Pojištění se vztahuje na věci umístěné na zahradě, balkonu nebo terase náležící k domu či bytu. Kryje například škody způsobené pádem stromu, povodní nebo záplavou, ale také třeba vandalismem. Klienti jej získávají automaticky jako bonus k pojištění domácnosti či nemovitosti.

{+}

Zahrada je podle názoru pojišťovny často výkladní skříní domu, chaty či chalupy. Mnozí lidé jejím zdokonalováním tráví i několik let a investují do ní nemalé peníze. To je další důvod, proč by o uzavření pojištění majetku, které ochrání nejen nemovitost či domácnost, ale také zahradu. Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí DIRECT Pojišťovny, navíc dodal: „Také na terasách a balkonech mají lidé hodnotný zahradní nábytek či okrasné květiny. S pojištěním zahrady od naší firmy mohou být majitelé v klidu, i když se blíží bouřka a všechny tyto věci zůstaly venku.“

Zahrada i terasa v bezpečí

Klienti jsou dle DIRECT Pojišťovny prostřednictvím pojištění zahrady kryti proti škodám způsobeným například požárem, úderem blesku, povodní nebo záplavou, sesuvem půdy či zřícením skal a sněhových lavin, ale také proti pádu stromů či stožárů a vandalismu. Pojištění zahrady se vztahuje jak na okrasné keře a jiné dřeviny, tak na květiny včetně trávníků. Pojištěn je rovněž zahradní nábytek, tedy židle, stoly, lehátka a slunečníky, dále pak např. dětská hřiště, houpačky, zahradní dekorační předměty nebo gril. Pojištění se sjednává s limitem plnění 20 000 Kč.

Považujete podobné produkty za smysluplnou součást trhu nebo jde pouze o marketingový “trik”?

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account