Kdo by netoužil mít někdy nebo alespoň v něčem jistotu! Každý ale ví, že život přináší leckdy události, se kterými nikdo nepočítal. Možností, jak se pojistit proti nepříjemným událostem, je více, ale většina pojišťoven nabízí konfekci, která někdy a někomu vyhovuje dobře, jindy a jiným lidem méně.

Allianz přišla s novinkou, která by mohla vyhovovat každému. Nový typ rizikového životního pojištění PRO život si totiž zákazník sám skládá podle svých potřeb a zájmů a smlouvu si může přizpůsobovat aktuálním životním situacím. Důležité přitom je, že na rozdíl od konkurenčních produktů není třeba povinně investovat další peníze. Je samozřejmě možné smlouvu kdykoliv doplnit o jednorázové investiční vklady, například o, peníze získané dědictvím nebo prodejem chalupy, ale není to podmínkou.

Pádných důvodů, proč si pořídit životní pojištění, je hodně. Při uzavírání hypotéky si ho většinou žadatel uzavřít dokonce musí. Banka se tak jistí pro případ, že příjemcům hypotéky se může časem snížit schopnost pravidelně splácet půjčenou částku a ceny bytů a domů mohou navíc klesnout. A je tu ještě jeden důvod, ten nejdůležitější. Nešťastné náhody, které změní život i mladým, zdravým a bohatým.

Na podobné události je rozumné připravit se dřív, než nastanou. Čím dříve totiž smlouvu uzavřete, tím lépe, protože mladší lidé mají pojistné levnější. Nové rizikové pojištění PRO život zajistí jednotlivce i celou rodinu. Na společné smlouvě mohou být pojištěni až dva dospělí a čtyři děti. PRO život je pojištění skutečně flexibilní. Na následujících příkladech posuďte sami, které by se hodilo právě vám.

Pro hypotéku

Karel, 29 let, krátce po vysoké škole, úspěšný v zaměstnání, miluje inline bruslení s Míšou, chystá se s ní oženit a hledá nový byt.

„Potřebuji životní pojištění kvůli hypotéce, ale za cenu, která můj rozpočet zatíží co nejméně. Splátky budou vysoké, tak se bude hodit každá koruna.“

Řešení:

 • Pojištění pro případ smrti s klesající pojistnou částkou
 • Pojištění pro případ invalidity, což je důchod ve výši splátky, plné nebo úrazové krytí
 • Pracovní neschopnost od 29. dne

Pro rodinu

Tomáš a Kristýna, 35 a 26 let, tři děti, právě dostavěli dům a chystají se nastěhovat. Kristýna se věnuje keramice, ale potřeby rodiny mají vždycky přednost.

Tomáš: „ Chci ochránit a zajistit sebe i celou rodinu a zároveň pojištění, které se mně a mé rodině přizpůsobí. Nejen teď, letos, ale i kdykoliv v budoucnosti.“

Řešení:

 • Rodinné rizikové pojištění
 • Jedna smlouva pro celou rodinu a na všechna rizika
 • Nastavení pojistných částek a doby trvání podle aktuální potřeby

Pro nejlepší věk

Josef a Marie, 60 a 57 let, dvě dospělé děti, rádi si užívají na chalupě nebo cestují.

Marie: „Život je už klidnější, mám více času na sebe i na manžela.Baví nás cestování, na které dřív nebyl čas, proto si chceme vytvořit rezervu na důchod.“

Řešení: Úrazové pojištění

 • Trvalé následky od 0,1 % s progresivním plněním 500 %
 • Denní odškodné od 8. dne s progresí 500 % i za pobyt v nemocnici s progresí 500 %
 • To vše až do věku 70 let za nezměněných podmínek

A navíc

 • Pojištění pro případ hospitalizace
 • Pojištění pro případ plné invalidity následkem úrazu
 • Pojištění pracovní neschopnosti
 • Celoroční cestovní pojištění

Paleta možných připojištění je pestrá. Zdají se vám takové přísliby pomoci velkorysé až neskutečné? Můžete se spolehnout, že Allianz, díky propojení s mezinárodní sítí jedné z nejstabilnějších a nejzkušenějších pojišťoven světa si může v každé situaci dovolit závazky dodržet.

Allianz – stojíme při VásPartneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account