Od začátku března rozšiřuje pojišťovna Wüstenrot nabídku o nové pojištění úrazu a nemoci Wüstenrot EveryBody, Generali přináší exkluzivně přes Partners nové pojištění Allegro a konečně ČSOB Pojišťovna přichází s rodinným pojištěním Forte. Co ke svým produktům pojišťovny ve stručnosti uvádějí?

WÜSTENROT EveryBody

WÜSTENROT EveryBody kryje rizika spojená s úrazem a nemocí na jedné pojistné smlouvě. Je variabilní a umožňuje pojistit až 6 osob (děti i dospělé do 70 let) na jednu pojistnou smlouvu. V průběhu pojištění můžete libovolně měnit rozsah pojistné ochrany a přizpůsobit tak pojištění aktuálním rizikům, ale také změnit osoby zahrnuté do pojištění. Toto pojištění může krýt:

 • denní dávku při pracovní neschopnosti v důsledku úrazu nebo nemoci,
 • denní dávku při hospitalizaci následkem úrazu nebo nemoci,
 • trvalé následky úrazu s lineárním nebo progresivním plněním,
 • tělesné poškození organismu následkem úrazu,
 • smrt úrazem

Generali Allergo (pro Partners)

Allegro staví na osvědčených výhodách již prověřených pojistných produktů. Kromě kombinace životního, úrazového a nemocenského pojištění až pro 8 osob na jedné smlouvě nabízí pojištění Allegro jako jediné na českém trhu dvojnásobnou kombinaci asistenčních služeb. Za velmi cenu 20 Kč ročně tak mohou všichni pojištění čerpat služby medicínské asistence po telefonu. Dostupný systém slev umožní stlačit cenu pojištění na požadovanou hodnotu, nicméně na kvalitě pojistné ochrany tím klienti nemusí tratit. Pojistná rizika se rozšířila o nebezpečí, která jsou součástí každodenního života. Najdete mezi nimi jak riziko autonehody, tak Alzheimerovu chorobu či roztroušenou sklerózu.

Forte od ČSOB Pojišťovny

Forte je moderní životní pojištění s možností pojistit až 7 osob na jednu smlouvu (2 dospělé a 5 dětí). Pojistná krytí jsou volitelná a navzájem nezávislá. Zařazena jsou i nová rizika a pojištění proti nemocem specifickým pro děti.

Zdroj: pojišťovny

Které z těchto rodinných pojištění se vám zdá nejlepší? Máte k dispozici detailnější srovnání?

komentáře 3
 1. Aleš Náhlík 10 roky

  Pozor, jedná se o dva typy produktů: Allegro a EveryBody patří do rizikovek (Allegro mnohen lepší, může si konkurovat pouze s PRO život od Allianz), Forte obyčejné investičko s velkým akumulovaným dluhem :( Více o Forte včetně kompletního sazebníku na http://www.produktovelisty.cz/pojisteni-osob/zpravy/csob-pojistovna/271-forte-od-csob-pojistovny.html

  1

  0
 2. Aleš Kamaryt 10 roky

  Zajímalo by mně, jaké máte kdo informace (případně již zkušenosti) o tom, že ČSOB bude v případě předčasného zrušení smlouvy nárokovat zaplacení akumulovaného dluhu. Moje informace je pouze v tom, že: ČSOB může nárokovat, nikoli že vždy bude? Děkuji

  1

  0
 3. Martin Dratva 9 roky

  Ať jsem článek četl zleva doprava či opačně, nevidím v žádném z produktů nic, co by bylo nějak převratné či nedej bože opravdu NOVÉ :) Krásný den, M.D.

  0

  0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account