Broker Consulting přišel s další produktovou novinkou, která zásadním způsobem inovuje český pojistný trh. Po extralevném životním dopojištění OK Double, které spustilo v poradenském světě silnou vlnu reakcí, představil v říjnu další produkt – OK Pojištění plateb. Jakou pozornost vzbudí tento produkt?

Všechny platby v jednom balíku – i pro OSVČ

Zatímco doposud bylo možné sjednat si takovéto pojištění jen pro každý jednotlivý finanční produkt zvlášť, OK Pojištění plateb umožňuje pojistit všechny produkty finančního plánu dohromady v jednom balíčku. Za domácnosti tak v případě ztráty zaměstnání nebo delší nemoci platí veškeré výdaje na finanční produkty pojišťovna. Využívat ho mohou nejen zaměstnanci, ale také OSVČ.

Pokrytí hypoték, pojištění, spoření i pravidelných investic

OK Pojištění plateb určeno především pro živitele rodin. Jeho smyslem je pomoci domácnostem překlenout bez finančních problémů období ztráty zaměstnání, dlouhodobé pracovní neschopnosti, nebo invalidity třetího stupně. Pojišťovna za ně v této době platí výdaje za veškeré finanční produkty sjednané v rámci jejich finančního plánu – od hypotéky, přes pravidelné investice, veškerá spoření až po všechna majetková, životní i úrazová pojištění. U klientů společnosti Broker Consulting se tyto výdaje pohybují kolem 10 tisíc korun měsíčně. Na tuto částku je možné se pomocí OK Pojištění plateb pojistit za 403 korun měsíčně, přičemž pojistné je stejné pro všechny věkové skupiny. Atraktivita OK Pojištění plateb spočívá mimo jiné v tom, že ho mohou využít nejen lidé v zaměstnaneckém poměru, ale také osoby samostatně výdělečně činné. I jim toto pojištění zajistí na základě potvrzení lékaře platby za finanční produkty při delší pracovní neschopnosti.

Inovace z dílny Broker Consulting a pojišťovny Cardif

OK Pojištění plateb je podobně jako nedávno představené životní pojištění OK Double, produktem modelovaným na principu flotilového pojištění, což výrazně snižuje cenu měsíčního pojistného. „Naše společnost v produktu OK Pojištění plateb figuruje jako pojistník. Ke spolupráci jsme si při vývoji tohoto produktu vybrali pojišťovnu Cardif, která je členem finanční skupiny BNP Paribas.,“ uvádí ředitel PR a komunikace Broker Consulting Jan Lener.

Více informací včetně videa naleznete na http://www.bcas.cz/nase-nabidka/ok-pojisteni-plateb

Zdroj: tisková zpráva Broker Consulting

 

komentáře 3
 1. Musím uznat, že by to mohlo určité klienty zajímat. Určitý smysl to má a je to pro klienty jednoduší. A nemyslím si, že každý klient má vytvořenou rezervu na takové případy. Navíc se firma zajistí proti stornům a něco si vydělá. Ještě by to chtělo zveřejnit pojistné podmínky a bude to opravdu OK. Za sebe říkám proč ne a jestli bych se ztotožnil s pojistnými podmínkami a nebylo by v tom nějaké to ale, dokázal bych se s tím ztotožnit.

  1

  0
 2. Vašek Kott 5 roky

  První větou článku bych si nebyl tak jistý.
  Dost se to podobá Partners Care . To bylo na světě již před lety…

  0

  0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account