Na přelomu srpna a září proběhl mezi 116 uživateli Poradci-sobě.cz průzkum popularity jednotlivých pojišťoven v oblasti autopojištění a majetkového pojištění. Dnes přinášíme veřejnou část průzkumu, která se týká majetkového pojištění. Účastníci průzkumu získali emailem kompletní výsledky, ostatní se musí spokojit s „ořezanou“ verzí. Ale i ta je velmi zajímavá!

Výsledky průzkumu za oblast autopojištění jsou k dispozici zde.

Níže jsou zpracovány odpovědi poradců na náš dotazník. Nejčastěji poradci klientům doporučují Allianz. Nejlepší software pro oblast pojištění majetku má – stejně jako v oblasti autopojištění – Kooperativa.

 

 

Souhlasíte s výsledky průzkumu?

1 komentář
 1. Opět zajímavá anketa.
  Jako základní plus vidím to, že převažují zkušenejší pojišťováci.
  Cca 15% byli ti jednobarevní, kteří se zřejmě i podíleli na preferenci některých (svých mateřských) pojišťoven, asi hlavně Allianz. Ta již není, bohužel to, co bývala. Jejich zde uveřejněné hodnocení (Protože je nejlepší. 2x Provize. 2x zkušenosti. Možnost sjednávání více budov i domácností na jedné pojistce. ..) mi připadá, že jsou opravdu zaujati pouze tou jednou barvou.
  Také mi připadá, že je i zde opomíjeno majetkové pojištění od poj. Direct.
  Co týká prostředí uživatelského, i já vidím na chvostu ČP, ale, to je škoda, vůbec tam není majetek od poj. Maxima, podle mne má jeden z nejpřehlednějších kalkulátorů.
  Vše je pouze můj názor, tak ať si výsledky posoudí každý sám za sebe.

  1

  0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account