Allianz pojišťovna nabízí od října motoristům zbrusu nové povinné ručení. V čem spočívá jeho výhoda a čím se liší od konkurence? Zajišťuje nejširší ochranu v České republice a už zdaleka nechrání pouze okolí majitele vozu (což musí), ale velmi významně také jeho samotného (což zdaleka nemusí).

Náhradní vozidlo na 5 dnů

Kromě nových balíčků Normal, Optimal a Exkluziv se standardními limity ve výši 35, 50 a 100 milionů korun kryje nově povinné ručení Allianz také například poškození vozidla zvířetem, živelná rizika, střet se zvířetem a garantuje výplatu až půl milionu korun na nový vůz a až 30.000 Kč ročně na jeho provoz v případě vážného úrazu řidiče po autonehodě. Má rovněž výhodu, že první škoda nemusí mít vliv na bonus a že řidič i při havárii, kterou zavinil, získá náhradní vozidlo na dobu pěti dnů. Tedy nikoliv pouhých tří, jak deklaruje konkurence.

Bez spoluúčasti a po celé Evropě

Škody způsobené zvířetem na elektroinstalaci, brzdovém a chladícím systému kryje povinné ručení Allianz až do 100 000 korun a na rozdíl od konkurence bez spoluúčasti. Na rozdíl od jiných se při srážce se zvířetem neomezuje pouze na lesní zvěř, ale tohle riziko u ní platí i na všechna ostatní zvířata a stejně jako v případě živlů kryje tyto pojistné události také na území velké části Evropy včetně Turecka. Všechny novinky navíc Allianz zavedla bez spoluúčasti, takže škodu dostanou motoristé zaplacenou do poslední koruny. I tím se liší od ostatních.

Kdo to zaplatí? Přímo Allianz!

A když vám vůz poškodí nebo zničí jiný šofér s povinným ručením od jiné pojišťovny? Motorista s novým povinným ručením Allianz má výhodu, protože Allianz mu pouze nepomáhá s kontaktem na druhého pojistitele, ale škodu na jeho vozidle mu prostě sama uhradí. I tím se liší od některých jiných pojistitelů. Stejně tak zajišťuje na své náklady odtah do opravny a zapůjčení náhradního vozidla. Jinak řečeno – poškozený šofér vůbec nemusí ztrácet čas s vyřizováním škody u jiné pojišťovny. Jedná totiž pouze s Allianz.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account