Jaký je život po úrazu s trvalými následky? Jak může běžné úkoly znesnadnit epilepsie? Jaké důsledky může mít pracovní neschopnost? Nová facebooková aplikace ING Čtyřboj zábavnou a kreativní formou vzdělává a vysvětluje výhody připojištění.

„Naším cílem bylo vytvořit facebookovou aplikaci, která nabízí zábavu i edukaci zároveň. ING Čtyřboj umožňuje uživatelům se alespoň částečně vžít do kůže lidí, kteří se dostali do obtížné životní situace. Čtyři názorné příklady představené formou jednoduché hry upozorňují na to, co se může bez vlastního přičinění stát každému z nás,“ popisuje smysl facebookové novinky Eva Takáčová, manažerka marketingu ING Pojišťovny a dodává: „Záměrem je také upozornit na existenci připojištění, která eliminují finanční rizika spojená s různými životními situacemi.“ Vedle možnosti vyzkoušet si a především uvědomit si možná rizika, mají uživatelé rovněž možnost soutěžit o hodnotné ceny.

Aplikaci si můžete vyzkoušet na https://www.facebook.com/ing.pojistovna.cr/app_264691943677772.

 

 

komentáře 2
 1. Michal Doubek 7 roky

  Naprosto skvělá myšlenka. Jenom mi vadí, že je to zas zaměřený na sběr kontaktů a těch informací je tam málo.

  Myslím si, že kdyby tam dali více informací, pravděpodobnost, jak můžou různé nemoci a úrazy člověka ohrozit finančně (tyto informace na internetu jsou), tak by udělali líp.

  Lidi si důsledky úrazů a nemocí nejsou schopni uvědomit. :(

  2

  0
 2. Úžasné si to vyzkoušet ! Mnoho lidí si o sobě myslí ,že se jich toto netýká.

  0

  0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account