V nemoci prožijeme v průměru 6 až 8 let života. Lidé přesto mnohdy v životním pojištění preferují ošetření rizika úrazu a na nemoci zapomínají. Vážné nemoci se přitom týkají starších i mladších lidí, chudých i bohatých. Riziko některých nemocí lze snížit zdravým životním stylem, vznik většiny nemocí však ovlivnit nelze. Někdo zkrátka štěstí má, jiný ne.

Mezi 4 nejčastější závažná onemocnění patří rakovina, infarkt myokardu, mrtvice a ledvinové selhání. Každoročně přibude díky těmto nemocem téměř 150 tisíc vážně nemocných. Nárůst zaznamenává především rakovina. Každý rok je nově diagnostikováno téměř 80 tisíc zhoubných novotvarů. V ČR tak v současnosti žije více než 490 tisíc pacientů se zhoubnými nádory. Cévní mozková příhoda postihne zhruba 35 tisíc lidí ročně, infarktů je ošetřeno přibližně 30 tisíc a přibližně 5 tisíc osob postihne ledvinové selhání.

Tato rizika je možné zajistit pojištěním závažných onemocnění. Toto pojištění však patří k nejsložitějším pojistným produktům. Dušan Šídlo, analytik Broker Trustu, proto toto pojištění rozebere do nejmenších detailů. Na webináři 30. září 2015 mimo jiné zazní odpovědi na následující otázky:

  • Jaké jsou aktuální statistiky vážných nemocí?
  • Jaké nemoci je možné pojistit? Lze pojistit Crohnovu nemoc, Bechtěrevovu chorobu či celiakii?
  • Na kolik je možné pojistit rakovinu v počátečním stádiu (in situ)?
  • Jaké triky používají pojišťovny, aby navýšily počet pojištěných diagnóz?
  • Proč je takzvané částečné plnění v případě méně vážných onemocnění často jen marketingový trik?
  • Jak se mezi pojišťovnami různí definice hlavních nemocí jako je rakovina, infarkt, mrtvice či epilepsie?

Ebook a možnost vyhrát tablet

To však není všechno. Pro účastníky webináře si Dušan Šídlo připravil rozsáhlý ebook, který se pojištění závažných onemocnění podrobně věnuje. Soutěžit se bude rovněž o tablet. Rozhodně se tak vyplatí tento webinář nezmeškat! Webinář je otevřený poradcům z celého trhu a registrovat se na něj můžete na www.fintv.cz/finwebinar.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account