Seznamte se – Poradce 2020 – soubor moderních online metodických nástrojů a aplikací, který aktuálně využívá na 1600 finančních poradců.  Pojďme se detailně podívat, v jakých oblastech poradcům pomáhá, v čem vyniká, kam směřuje a proč?

Poradenská síť Bonnet (a jeho Poradce 2020) je inovačním tahounem tuzemského trhu finančního poradenství už třetím rokem. Přibývá inovací, klientů i poradců, které přilákala možnost vyzkoušet si systém Bonnetu nezávazně a zdarma

“Pro hodně firem bývá online zázemí poradců jen hezkým doplňkem. Pěknou mašlí, na kterou utáhnete méně zkušené a mladé poradce. Mnohdy ale pěkné balení jen maskuje roky stagnace a zastaralé nefunkční systémy. Je řada firem, která se na jedné straně chlubí online srovnávačem ale smlouvy stále uzavírají po telefonu a vyplňují papírové formuláře,” doplňuje ředitel obchodní sítě Jan Steinbauer a dodává, že dobrý online musí vždy vycházet z řemesla a potřeb poradců.

Co tvoří Poradce 2020?

Je to řada sofistikovaných aplikací, metodik a systémů, které ovšem společnými silami posunuly Bonnet na inovační vrchol. Na jakých základech tedy Poradce 2020 stojí? Jaké efektivní nástroje nabízí?

– Filtr hypoték

Aplikace na porovnání hypoték od více než deseti bank. Ať už má klient jakýkoliv příjem, jakoukoliv nemovitost, jakékoliv požadavky, srovnávač přehledně seřadí jen ty nabídky, které jeho požadavkům odpovídají.

– Pojištění bez podpisu

Cestovní a pojištění majetku zcela bez podpisu pro klienty i poradce. Trvá maximálně pět minut, poradce nemusí nic posílat pojišťovně nebo ukládat zvlášť do systému. Formulář je sjednocený pro všechny pojišťovny, data denně aktualizována, včetně veškerých slev.

– Provize bez čekání

U pojištění cest a majetku mají poradci kompletní provizi nejpozději do 14 dní. Na rozdíl od konkurence, kde na odměny čekají i dva měsíce.

– Metodika životního pojištění

Unikátní metodický nástroj Bonnetu pro výběr životního pojištění. Systém čítá na 150 parametrů a jde do těch nejmenších detailů, včetně slev a bonusů. Ať už klient chce do pojistky zahrnout pojištění zad nebo zdraví v době těhotenství.

– Automatický záznam jednání

Projít s klientem nabídku, to samé zadat do systému a ještě jednou zapsat do záznamu jednání. Tohle v Bonnetu odpadá. Aplikace veškeré kroky poradce při sjednání zaznamená a automaticky vygeneruje zprávu pro systém, pojišťovnu i pro klienta. Poradci ušetří s každým prodejem 15 minut času, ale především nemusí jeden úkon zbytečně opakovat.

 

– Jednotné formuláře

Všechny pojišťovny mají v Bonnetu jednotné formuláře. Díky nim a “side by side” zobrazení je systém nejpřehlednější na trhu.

 

– Relevantní zdroje a pravidelná aktualizace

Bonnet při tvorbě systému spolupracuje s finančními subjekty, poradci i ČNB. Informace k produktům pochází přímo od bank a pojišťoven, které pravidelně kontrolují denní aktualizace, takže poradci nemusí nic ověřovat. Jen Poradce 2020 udrží v hlavě detaily nabídek 15 pojišťoven se všemi změnami!

 

– Online na pevných základech

Dobrý a funkční online nikdy nestojí sám o sobě, ale souvisí i s funkční lidskou podporu.
Poradci v Bonnetu mají k dispozici koordinátory, technologickou a právní podporu a telefonický servis.

Online kvality Poradce 2020 potvrzují i čísla. Například rok od spuštění nového systému na pojištění majetku vzrostla online produkce o 70 %. Ovšem aniž by klesl offline, tedy sjednání smluv přes aplikace pojišťoven a papírové smlouvy.

Zaujal vás Poradce 2020?

Všechno výše uvedené si můžete nezávazně, na zkoušku a zdarma otestovat. Pak už je jen na vás, jestli zůstanete tam kde jste nebo se vydáte s Bonnetem a jeho Poradcem do roku 2020.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account