Swiss Life kupuje finančně-poradenskou společnost Fincentrum. Fincentrum bylo založeno v roce 2000 a v České a Slovenské republice má více než 2 500 poradců. Obrat Fincentra  přesahuje 1,6 miliardy Kč. Cena transakce nebyla zveřejněna.

Swiss Life je společnost, která se věnuje poskytování komplexních finančních řešení pro život a penzi. Swiss Life se touto transakcí stává lídrem na trhu nezávislého finančního poradenství v Česku a na Slovensku.

Aktivity společnosti Fincentrum skvěle doplňují nabídku služeb Swiss Life Select. Věříme v naše kvalitní a klientsky orientované modely nezávislého finančního poradenství a jsme přesvědčeni, že společně budeme schopni lépe využít dodatečného tržního potenciálu,“ říká Nils Frowein, předseda dozorčí rady Swiss Life Select CZ a člen představenstva Swiss Life Group.

Jsem hrdý na to, co společnost Fincentrum dokázala. Za posledních 18 let jsme se stali renomovanou firmou, která akvizicí skupinou Swiss Life vstupuje na mezinárodní trh. Jsem si jistý, že tato událost ještě více posílí naši pozici na trhu,“ říká Petr Stuchlík, zakladatel a ředitel Fincentra.

Podle dosud neověřených zpráv bude stávající Fincentrum přinejmenším po dobu dvou let fungovat pod svou původní značkou.

1 komentář
  1. aby zničil další firmu? Se swissem jsem spolupracoval a nikdy víc. Neplatí co slíbí, posílají nesmyslné faktury, když je potřeba něco řešit, neberou telefony a neodpovídají na e-maily. Je to kopa prolhaných diletantů. Ani v OVB se neděly takové svinstva jako tady!

    0

    0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account