Šéf společnosti Broker Consulting Petr Hrubý a finanční specialista Lukáš Štork se včera dohodli na ukončení spolupráce k 31.3.2014. Lukáš Štork se rozhodl ukončit své aktivity na finančně-poradenstkém trhu v České republice. Čtěte autentické vyjádření Lukáše Štorka!

Vyjádření Lukáše Štorka (citace)

“Na základě mé úvahy z uplynulých týdnů a po důkladné diskusi jak s mou rodinou tak s mými pracovními kolegy jsem se rozhodl k datu 31.3.2014 definitivně ukončit svoji působnost na finančně-poradenském trhu v ČR. Chtěl bych touto cestou poděkovat především společnosti Broker Consulting, že mi ukázala, co znamená pojem finanční plánování, resp. jeho význam jako služby pro klienta. Stejně tak chci poděkovat vedoucím představitelům společnosti Broker Consulting, že mně dali šanci naučit se věcem, které mně v minulosti nikdo neukázal, ani neměl motivaci mě k tomu vést a upozorňovat, jak dělat věci správně. Jednoznačně si nyní zpětným pohledem uvědomuji chyby, které jsem v minulosti udělal. Bohužel právě minulost před vstupem do Broker Consulting už nezměním: Nechci, aby nadále i přes moje sebevětší každodenní úsilí v podobě kvalitní práce, byla stále atakována moje osoba, moje rodina a vedle toho v neposlední řadě na moji osobu doplácela společnost (a lidé s ní spojení), která i přes ne příliš dlouho trvající spolupráci toho pro mě tolik udělala.    

Nyní je pro mě důležité být s rodinou, mít dostatečný čas odpočinout si a rozmyslet si, kam povedou mé další pracovní kroky.

Závěrem bych chtěl poděkovat nejen celému vedení společnosti Broker Consulting, ale i všem jejím spolupracovníkům a popřát mnoho úspěchů v jejich tolik užitečné práci.”

komentářů 8
 1. chudáček Lukášek.:-D

  4

  0
 2. Ondřej K. 6 roky

  Ukápla nejedna slza… :-D

  1

  2
 3. Jiří Wandas 6 roky

  Tak dlouho chodil se džbánem pro ucho až se mu to ucho utrhlo. Ještě že se dnes zprávy šíří díky internetu tak rychle. Dřív než si to poškození lidé mezi sebou řekli tak to pár týdnů , měsíců, let trvalo. No a když každý o něm najde informaci 6 mega pokuta tak si rozmyslí s ním podepsat smlouvu.

  2

  0
 4. Jan Rettich 6 roky

  Když vyšlo tohle prohlášení, tak jsem si říkal, že v tom určitě bude nějaký háček, jen jsem netušil jaký. Tady více informací: http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/pojistovak-dostal-za-podvody-pokutu-6-milionu-nezastavilo-ho-to.html

  Je to sice Nova, ale informaci lze ověřit i na stránkách ČNB:
  https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB36.HISTORIE_SUBJEKTU2?p_lang=cz&p_TYP_SUBJEKTU=FP&p_SEQ_ID=35600&p_VER_ID=1004&p_SVR_SEQ_ID=42280&p_SVR_VER_ID=1004&p_ROL_KOD=17&p_DATUM=18.05.2014

  Pozornost věnujte taky vybranému chování a vyjadřování pana Štorka, teda Mikuly.

  0

  0
  • Od května 2014 PPZ pro PlanSecur a.s., která má hned na úvodní stránce svého webu “Etický kodex a Reklamační řád společnosti PlanSecur”. Dokonce se pyšní svou vlastní Etickou komisí. :-)
   To vše nejspíš z důvodu nutnost ochrany spotřebitelů před svými vlastními partnery.

   0

   0
 5. Nevíte někdo jak pana Štorka zastavit?
  Dělá obrovské reputační škody celému oboru které se budou velmi špatně a velmi dlouho napravovat. Má tady někdo právní znalosti a napadají ho nějaké možné účinné kroky, když ČNB to nechává být?

  0

  0
  • Jiří Wandas 6 roky

   Jedině co mě napadá sjednat si s ním schůzku, natočit to skrytou kamerou a opět podat stížnost na ČNB se žádostí o odebrání licence.

   0

   0
   • Možná máte pravdu, já mám pocit že ČNB má podkladů dost, kdyby chtěla něco takového udělat tak už to udělala. Zkusím poopravit můj dotaz – co musí “poradce” provést aby mu ČNB, případně soud zastavil činnost PPZ?

    0

    0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account