Společnost Partners spustila na konci října vlastní webovou televizi. Finanční poradci, kteří s firmou spolupracují, tak na svých počítačích mohou sledovat vysílání a klást své otázky k dané problematice prostřednictvím on-line chatu. Využití najde především jako zpravodajský a výukový kanál pro distribuční síť.

{+}

První živé vysílání Partners web TV mohli poradci Partners sledovat poslední říjnový týden. Ředitel distribuce Partners a místopředseda představenstva Petr Borkovec v živém vysílání představil nový nástroj na tvorbu finančního plánu pro klienty a zodpověděl otázky k danému tématu, které poradci posílali přímo do vysílání prostřednictvím on-line chatu.

Projekt webové televize je novým komunikačním kanálem společnosti Partners, který jí umožňuje poutavou formou přinášet informace rozvětvené síti poradců na celém území České republiky. Webová televize je využívána také společností Partners akademie v rámci ročního přípravného kurzu pro získání certifikátu EFA. Jejím prostřednictvím mohli účastníci kurzu diskutovat s takovými odborníky jako jsou například Vladimír Bezděk, Pavel Kohout či Petr Šimčák z Pioneer Investments. Odvysílané pořady je možné následně zhlédnout i ze záznamu.

Budoucnost webové televize

„Na první vysílání webové televize máme hodně pozitivní ohlasy. Je to nástroj, který nám umožní efektivně vzdělávat a komunikovat s celou distribuční sítí bez nutnosti přesunů na jedno místo. Je to rozhodně lepší způsob předávání informací než rozesílání dlouhých textů emailem. Televizi budeme dále technicky i obsahově vylepšovat a kdo ví, zda jednou nebudeme vysílat i pro naše klienty, kterých je dnes již čtvrt milionu,“ říká Petr Borkovec.

Součástí vysílání je i možnost paralelního promítání power pointové prezentace a odpovídání na on-line dotazy na chatu. Divák si sám ovládá velikost jednotlivých oken obrazovky.

Jak se Vám tento nápad zamlouvá? Ocenili byste podobnou univerzální webTV, která by přinášela informace nejen z oboru, ale např. také rady pro zlepšení prodejních dovedností?

komentářů 6
 1. Michal Mička 9 roky

  Pro tak širokou distribuční síť jako má Partners zajímavý nápad, který má svůj význam.

  0

  0
 2. Jaroslav Pohl 9 roky

  Musím přiznat, že se mi to zamlouvá. Nemusím jezdit na školení, a “ztrácet” čas na cestě. Takhle to zkouknu z kanceláře a je to:-)

  2

  0
 3. Jakub 9 roky

  Přijde zastropování IŽP a celá partners, stejně tak jako OVB a jiní hnači provizí skončí… Tak si užívejte posledních pár let vysílání .

  2

  4
  • Jaroslav Pohl 9 roky

   Pane Kozlovský, diskuzí na téma regulace provizí a úprava Zákona č. 38/2004 Sb., je na tomto serveru plno. Nebudu se tu rozepisovat o tom, koho by regulace ovlivnila nejvíce. Nevím, s kým spolupracujete, či jste “sám za sebe”. Možná by neuškodilo o sobě říct více:-)
   Ale jen MLM by to neodnesly. Jsou zde klasičtí poj. agenti, menší makléřské společnosti, ale i samotní poradci či makléři. Takže případná regulace by se dotkla NAPROSTO všech v pojišťovnictví. Mimochodem, jen krátká poznámka.
   Zkuste si zjistit, jak vysoké jsou náklady na počáteční jednotky i produktů, které jsou prodávány na pobočkách bez účasti externistů. Můžná by jste zjistil, že se dá objevit dost produktů ŽP, které jsou nákladnější=provizně zajímavějšínež od externí nabídky. Potom začněte teprv prohlašovat, kdo je hnač provizí.

   0

   0
 4. Jakub 9 roky

  Pane Pohl, nic proti ŽP dělaným tak jak by měly vypadat a vysvětlených tak, jak budou reálně fungovat. Bohužel,setkal jsem se se spoustou poradců jistých společností, bohužel i se spoustou mých nechci říct kamarádů,ale známých co se živý hlavně IŽP, neni to hezké jak se na úkor klienta tito lidé snaží inkasovat provize určitých výšek, nezávisle na tom, co je pro klienta dobré,nebo není. Bohužel, mám v hlavě blok, který ani né mou vinou těmito “poradci” pohrdá, bohužel házejí stín i na ty ostatní, co to třeba dělají správně… Ale máte pravdu, tato diskuze sem nepatří, od toho je tu spoustu jiných vláken.Děkuji za reakci příjemný večer .

  1

  0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account