Známe vítěze dalšího kola Soutěže krásy! Šest zajímavých aplikací, které každý den usnadňují práci finančním poradcům, bylo prezentováno na podzimním FINfestu, odborné konferenci pro finanční profesionály. Vaše hlasování tentokrát rozhodlo o vítězství CARkulky – srovnávače a sjednávače autopojištění od společnosti OK KLIENT. Na dalších místech se umístily aplikace společností SAB servis a Broker Trust.

.

PořadíSoutěžní aplikaceFirma
1.CHALoupkaOK KLIENT
2.Srovnávač neživotního pojištěníSAB servis
3.Webová a mobilní aplikace MindeeMindee app
V Soutěži krásy hlasovalo v období 29.11.2018 – 10.5.2019 celkem 368 registrovaných uživatelů Poradci-sobě.cz.

Jaká byla pravidla hlasování?

  1. Hlasovat mohli pouze registrovaní uživatelé Poradci-sobě.cz.
  2. Každý uživatel mohl přidělit maximálně tři hlasy.
  3. Každý uživatel mohl hlasování opakovat, do výsledku se započítá vždy poslední (nejaktuálnější) hlasování.

Pojďme se ještě jednou podívat na aplikace, které se umístily na prvních třech místech.

1) CARkulka – srovnávač a sjednávač autopojištění (OK KLIENT)

prezentuje Štefan Tillinger

Uživatelsky komfortní a sofistikovaná aplikace, jež dokáže při vložení čísla registrační značky nebo VIN doplnit údaje o vozidle. Zvládne určit pojistnou částku vozidla s naprostou přesností. Zároveň umí porovnat jednotlivé nabídky pojišťoven, aktivovat smlouvy a odeslat informaci pojišťovně. Umožňuje sjednat smlouvu podpisem i zaplacením. CARkulku dnes využívá téměř 1 400 finančních poradců.

2) myPLANN – nástroj pro udržení vztahu s klientem (SAB servis)

prezentuje Mojmír Urbánek

Klientská aplikace myPLANN je náš stěžejní nástroj pro poradce, který poradci pomáhá sdílet s klientem v on-linu data, smlouvy, podepisovat elektronicky dokumenty a hlavně pomáhá udržovat s klientem vztah. Aplikace je v brandu poradenské firmy, pro kterou poradce pracuje a poradce může optimalizovat její nastavení a rozhodnout, která data bude s klientem sdílet. Naší ambicí do budoucna je nabídnout klientům ovládání jejich bankovních účtů skrze myPLANN díky evropské směrnici PSD2.

https://sabservis.cz/myplann

3) BT Invest (Broker Trust)

prezentuje Jiří Pech

BT Invest je revoluční aplikace zjednodušující život poradcům, kteří se zabývají investicemi. Profesionálně představí problematiku investic nebo aktuální i dlouhodobý vývoj na trzích. Během pár minut pomůže se zprostředkováním smlouvy i nastavením individuálního portfolia v režimu poradenství. Umožňuje přehledný a graficky povedený reporting všech klientských portfolií na jednom místě. Končí doba, kdy museli poradci po nocích lepit data z portálů jednotlivých investičních společností do excelu. Na jedno kliknutí zvládnete PDF report pro klienta, fantastická věc pro udržení dlouhodobého vztahu.

Více informací na https://www.brokertrust.cz/btinvest/

Nová soutěž krásy

Soutěž krásy se stala tradiční a oblíbenou událostí doprovázející program konferencí FINfest. Hlasovat pro vašeho favorita budete moct již brzo – na webu Poradci-sobě.cz chystáme videa dalších šesti adeptů, kteří se představili na jarním FINfestu v minulém týdnu. Na podzimní konferenci se dozvíte vyhodnocení soutěže!

Šance pro firmy

Každý půl rok vybíráme pro finanční poradce přehlídku nejzajímavějších aplikací, nástrojů a vychytávek. Firmy do různých softwarů investují miliony korun a vyšívají na nich ve dne v noci. Šesti z nich opět poskytneme na konferenci možnost v rámci desetiminutových bloků předvést to nejlepší, co mají. A to on-line!

Jste firma a máte aplikaci pro finanční poradce? Napište nám na info@poradci-sobe.cz a zúčastněte se aktuální Soutěže krásy s možností prezentovat se na podzimním FINfestu a na webu Poradci-sobě.cz.0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account