byznys
Zdroj: pixabay.com

Finančně-poradenská společnost 4fin za první rok svého fungování dosáhla provizního obratu ve výši 515 milionů korun. Firma získala 55 000 klientů a spravuje 11 miliard korun.

Největší podíl na produkci mají životní pojištění a úvěry. Realitní divize, která funguje devět měsíců, vygenerovala na provizích 20 milionů korun a prodala více než 250 nemovitostí. Následovala správa investic, jejichž podíl v produkčním portfoliu chce 4fin do budoucna zvýšit na 20 procent.

Po prvním roce fungování rozděluje 4fin mezi 60 nejlepších poradců tři miliony korun, v dalších letech to bude vždy 15 % ze zisku.

Pro růst firmy jsou důležitá strategická partnerství. 4fin spolupracuje například se společnostmi RSBC Roberta Schönfelda nebo Mint Investments, které řídí realitní investice ve střední Evropě. Rozbíhá se spolupráce se skupinou Sekyra Group v oblasti přestavby brownfieldů a se společností Century 21, která je realitní trojkou na trhu.

Společnost 4fin vznikla v září 2019, když se 700 poradců oddělilo od firmy Fincentrum. Ti se následně začlenili pod Broker Trust. Po roce fungování má 4fin 1000 registrovaných konzultantů, 200 asistentek a koncipientů a více než 50 lidí na centrále společnosti.

1 komentář
  1. Jakub Beneš 4 měsíci

    A kterých top 5 tam je? Trust tam je také? Nebo ten se jako pool nepocita?

    0

    0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account