Zdroj: eDOreality

Propojování financí s realitami není na českém trhu nic nového. Přesto se o něm v současné době mluví více než kdy dříve. Aktuální finančně-realitní trend vystihla také podzimní konference Evoluce 2020, která vznikla pod taktovkou organizátorů tradičních konferencí FINfest společně s asociací EFPA a Realitním vzdělávacím institutem. Na největší akci pro finanční a realitní profesionály se představila také společnost eDO reality, která spolupráci těchto dvou světů posouvá díky zkušenostem a technologiím na zcela novou úroveň.

Cílem realitní divize eDO vždy bylo a je vytváření nových obchodních příležitostí pro finanční konzultanty, ale ne tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Finance a reality jsou si velmi blízké, ale pokud chcete nabídnout v daném oboru špičkovou službu, nemůžete zkrátka sedět na dvou židlích. „Strategie specializace a vytváření chytrých partnerství s profesionály na poli realit se ukázala jako jediná správná cesta. Díky spolupracujícím realitním makléřům můžeme nabídnout klientům eDO finance vysokou úroveň služeb a díky zevrubnému prověřování při uzavírání partnerství máme jistotu, že budou spokojeni,“ říká Petra Němečková, jednatelka eDO reality a členka představenstva eDO finance.

Spokojenost a péče o klienta je pro eDO na prvním místě, a tak makléř musí prokázat mnohem více než živnostenské oprávnění k realitnímu zprostředkování. Kromě jiného se hodnotí se i kvalita služeb a úroveň prezentace nebo reference.

Díky unikátnímu systému eDO reality cooperate jsou spokojené všechny strany a co je nejdůležitější, předávání obchodů je vždy transparentní. Žádné obálkové metody. Finanční specialista, jehož klient chce prodat nemovitost, předá pomocí systému základní informace vybranému makléři, který působí v regionu klienta. Po úspěšném dokončení transakce proběhne automaticky výpočet provize a vystavení faktury. Stejně tak probíhá také poptávka po financování nemovitosti. Realitní makléř zadá vše do systému, předá klienta vybranému finančnímu konzultantovi a po podpisu úvěrové smlouvy je mu automaticky vyplacena odměna.

Finanční specialisté, kteří v realitách vidí obchodní příležitosti a chtějí tomuto světu lépe porozumět, mají v eDO maximální podporu díky vzdělávacímu systému eDOcation. Na specializovaných workshopech získávají přehled o nejnovějších trendech a sdílejí mezi sebou zkušenosti, aby mohli využívat synergie s makléři na maximum.

Další oblastí, ve které společnost eDO reality uspěla, je také spolupráce s developerskými společnostmi, kterým umožňuje soustředit se na to, co dělají nejlépe a pomáhá s celou řadou činností, na které menší či středně velké společnosti z oblasti developmentu nemají kapacity, znalosti nebo zkušenosti. Developer tak řeší vše, co se týká stavby, eDO reality se postará třeba o přípravu marketingu, zpracování poptávek a péči o klienty včetně zajištění klientských změn a právních úkonů spojených s rezervacemi a kupními smlouvami.

Důkazem opravdu široké nabídky služeb je například projekt Byty Sedlecká u Karlových Varů. „Tam neřešíme jen marketing nebo budoucí financování bytů. Na tomto projektu jsme spolupracovali od samého začátku. Za účelem maximalizace budoucích výnosů jsme s developerem vyladili třeba počet jednotek v domě, skladbu bytů i jejich rozložení tak, aby se byty prodávaly co nejlépe a za cenu, která bude atraktivní jak pro kupující, tak s ohledem na zisk pro developera. Naši advokáti pomáhali také s celým procesem od rezervace po uzavření kupní smlouvy,“ uvádí Martin Diblíček, výkonný ředitel eDO reality. O kvalitě služeb svědčí také brněnský projekt Domy Sokolnice, který v listopadu získal Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku 2019 a další projekty, které eDO reality připravuje na prodej v roce 2020.

Zdroj: eDO reality

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account