byt
Zdroj: Pexels.com

Digitalizace velmi rychle proniká do tradičního kamenného světa a jednou z oblastí, ve kterých se prosazuje velmi silně, jsou investice do nemovitostí. Konkrétně nákup a správa investičních bytů. Zásluhu na tom má LUSQ.

LUSQ je digitální služba, která v současné době umožňuje nakoupit investiční byty v severních a jižních Čechách a na severní Moravě zcela online. O všechny povinnosti související s pořízením, rekonstrukcí, pronájmem a správou bytu se stará interní tým specialistů s tím, že investor pouze inkasuje výnos na svůj účet.

Služba LUSQ kombinuje bohaté zkušenosti zakladatelů v realitách, právu, financích a digitálních službách.

Češi chtějí cihlu, ne papír!

Základní filozofií projektu je možnost garantovat ochranu investice. I když je dnes moderní investovat do nemovitostí prostřednictvím cenných papírů, LUSQ věří, že zákazník upřednostní vlastnictví skutečné nemovitosti před cárem papíru. Hodnota bytu je jasně definovaná místem, kvalitou, velikostí a dalšími parametry, které si investor může kdykoli ověřit. Na rozdíl od hodnoty nemovitostí v portfoliu nemovitostního fondu nebo emitenta dluhopisu. V krizi může papír velmi rychle ztratit celou hodnotu. Cihla zůstane cihlou.

Investor se nestará, investor pouze inkasuje

S pořízením a následným provozem investičního bytu je spojeno nemálo povinností, a tedy i starostí. Už jenom najít vhodný byt a ověřit si, že splňuje všechny podmínky, zabere dost času. A co teprve vyřízení úvěru, zajištění rekonstrukce. A zapomenout nesmíme ani na výběr nájemníka, který byt záhy nezničí. Navíc je třeba uzavřít smlouvu, kontrolovat platby, chodit na schůze SVJ, starat se o údržbu…

Když si investor uvědomí, co všechno ho čeká, investuje raději do papíru. A nebo využije službu LUSQ, která vše potřebné zajistí. A navíc je online.

Jediné, co LUSQ za investora nezařídí, je to, jak využije peníze, které ze své investice každý měsíc zinkasuje.

Za doporučení dostanete víc než poděkování

LUSQ nabízí velmi zajímavou možnost bezpečného zhodnocení finančních prostředků a přestože jde o online platformu, nebrání se spolupráci s poradci, právě naopak. Jsme přesvědčeni, že mnoho finančních poradců najde mnoho důvodů, aby svým klientům tuto službu rádi doporučili.

A protože doba, kdy jedinou odměnou za doporučení bylo poděkování, pominula, je i LUSQ připraven ochotné poradce za úspěšnou spolupráci náležitě odměnit.


Službu LUSQ vytvořili lidé z advokátní kanceláře ARROWS advisory group a společnosti ndot, v jejíchž řadách působí zkušení čeští podnikatelé a odborníci z řady oborů, kteří přinášejí digitalizaci do tradičních odvětví, jako jsou finance nebo právě reality.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account