Kapitál se přesouvá na blockchain, který umožňuje tzv. tokenizaci firem. Díky ní se poradcům otevírá nová možnost, jak rozšířit portfolia svých produktů i klientů. Firmy se nechávají tokenizovat a získávají tak kapitál pro svůj rozvoj. Lidé si pořizují tokeny těchto firem a získávají tak podíl na jejich zisku. Vše probíhá v prostředí blockchainu – decentralizované databázi, která je transparentní a bezpečná.

Když chcete sehnat peníze na rozvoj své společnosti, zamíříte nejdřív za rodinou, kamarády, do banky a nakonec skončíte u různých investičních fondů. Podle předsedy představenstva společnosti XIXOIO Richarda Watzke je zde nový a bezpečný způsob jak kapitál získat. Přes tokenizaci. Když se společnost nechá ztokenizovat, vydá tokeny, které drží určitou hodnotu. Lidé si je mohou koupit. S úspěchem projektu nebo společnosti hodnota tokenu roste.

“Token je tedy digitální aktivum, kterým prokazujeme, že jistou konkrétní hodnotu vlastníme. Je nefalzifikovatelné, transparentní, bezpečné a vždy dostupné z jakéhokoliv chytrého zařízení, z jakékoliv části zeměkoule. Stačí jen přístup k internetu.”

Vydělat na tokenizaci tak můžou jak firmy, které získají kapitál, tak i lidé, kteří si tokeny společností pořídí. XIXOIO toto vše umožní. Systém je bezpečný. Lidé se nemusí bát, kde jejich peníze skončí.

“Tokenizace vytváří prostor na decentralizovaných blockchainech, které jsou zcela bezpečné a podobně jako internet nejdou vypnout. Když tam něco uložíme, je to tam jednou pro vždy. Na tomto odvětví zbohatne velké množství lidí. Podobně jako vždy a ve všem. Kdo je u toho první, vytvoří největší zdroje příjmů,“ říká Watzke a dodává, že je tady další skupina lidí, která na tokenizaci může nejenom vydělat, ale zároveň rozšířit portfolio svým klientům. Tou skupinou jsou obchodní poradci.

“Podobná příležitost, kdy se mění celý trh se objevuje jednou za 50 let. Vytváří se kompletní nová infrastruktura. Investice se vrátí v násobcích a po dobu nejméně 20 let jen porostou. Každý obchodník a poradce tak má povinnost o těchto faktech informovat své klienty a zasvětit je. Projde-li on-line školením, které připravili v českém jazyce naši přední vysokoškolští profesoři, získá znalost, jakou okamžitě promění v kapitál v podobě provizí a odměn od klientů za realizované obchody. Během krátké doby se tokenizace stane standardním nástrojem pro financování společností. Bude ji potřebovat úplně každý podobně jako email.”

Registrovat se můžete přímo na těchto stránkách . Stačí si vytvořit účet a začít obchodovat můžete hned teď. Dodáme vám informace o odměnách, slevách pro klienty a dodatečně vysvětlíme funkci aplikace nebo podmínky. Stačí napsat email nebo zavolat. Klienti pak mají k dispozici jednoduchou webovou aplikaci, přes kterou si token XIX mohou koupit. Jakmile to udělají, obchodník získá odměnu.

“Jakmile klient nakoupí přes referenční kód obchodníka, zapisuje se do systému odměna a klient se automaticky s obchodníkem páruje. Současně je nutné dodat, že token XIX je výkonnostní a jeho růst byl v roce 2019 více než 100%, v roce 2020 cca 15%. token XIX je limitován a každý měsíc je do prodeje vloženo jen omezené množství. Jakmile se tokeny prodají, prodej končí a proto příležitost přichází přesně nyní. To, co odděluje průměrné od špičkových, je reakční čas a schopnost rychle jednat.” dodává Watzke.

Máme v plánu své produktové portfolio rozšiřovat. Po vyprodání tokenu XIX, přijde na řadu token OIO a tokeny dalších perspektivních společností a projektů.

Vaši klienti tak budou mít z čeho vybírat. A aby se lépe orientovali, vytvořilo XIXOIO slovník, který vám pomůže si s nimi, jednotlivé pojmy urovnat.

Otevřít si ho můžete jednoduše ZDE.

Tokenizace je celosvětovým trendem. XIXOIO startuje v České republice.

Registrujte se, nakupujte, prodávejte.

Buďte u toho první.

www.xixoio.com/poradci

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account