Užitečných prodejních tipů není nikdy dost a prodejní dovednosti se dají “pilovat” téměř donekonečna. Praxe je samozřejmě tím nejlepším způsobem, jak se naučit prodávat. Ovšem některé chyby jsou zbytečné a stojí vás mnoho úsilí. Zaplaťte si účast na prodejním semináři vedeném letorem. Nebo zkuste Google knihy zdarma!

Co jsou Google knihy?

Díky službě Google knihy můžete získat on-line přístup k hodnotným knihám, které byste si jinak museli kupovat. Celý projekt funguje jako jedna obrovská virtuální knihovna, která obsahuje miliony knih. Knihy si v závislosti na konkrétní úpravě autorských práv můžete samozřejmě koupit nebo půjčit. Ale také zdarma procházet nebo dokonce zdarma stáhnout. To však neplatí pro všechny knihy, ovšem k podstatné části obsahu cenných knih se můžete ve většině případů dostat.

Příklad?

Zajímala by vás třeba knihaPříručka finančního a pojišťovacího poradce: Jak získávat klienty“? Než poběžíte do obchodu a knihu si skutečně koupíte, prostudujte si významnou část této knihy on-line a zdarma. Stačí kliknout na tento odkaz.

Odkazy na další knihy

Jaký je Váš názor na službu Google knihy? Které knihy byste kolegům finančním poradcům doporučili vy?

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account