Web Poradci-sobě pomáhá finančním poradcům! Proto si nemůžeme syslit jen tak pro sebe lákavou nabídku, kterou nám přeposlal lidumil, který si nepřál být jmenován. Dohodíte kontakt na zájemce o životko, dostanete prachy “na ruku”, uděláte si vlastní větev a nemusíte dělat vůbec nic. Nabídku pro vás publikujeme bez korektury, v původním znění s mezititulky.

Práce neobnáší vůbec nic

Ahoj. Práce v podstatě neobnáší vůbec nic. Nebudete vázaná žádnou smlouvou, nepotřebujete živnostenský list, nemáte žádný plán, který musíte splnit. Záleží čistě jen na Vás, kolik si vyděláte. Jedná se o to, že my uzavíráme produkty z celého finančního trhu. Specializujeme se na životní pojištění (http://www.bouchame-zivotko.cz – web je bohužel pod náporem zájemců přetížen a není aktuálně dostupný, pozn. redakce). Vaším úkolem bude “dohazování” kontaktů. Pouze zjistíte, kdo by rád uzavřel životní pojištění a předáte nám kontakt. Pokud daná osoba smlouvu podepíše, Vy od nás dostanete zaplaceno podle tabulek, které bych Vám samozřejmě poslal. S tím, že člověk, který s námi smlouvu uzavře, dostane samozřejmě taky zaplaceno.

Provizní schéma je jednoduché

Př.: předáte kontakt na p. Nováka, který si uzavře smlouvu na 1000 kč měsíčně. Vy od nás dostanete 1000,- a p. Novák 3000,-. Pokud by jste p. Novákovi provizi neslíbila, dostanete jí Vy. Tzn. my Vám vyplatíme 4000,-. Nehledejte za tím žádný podraz. Jsme finanční makléři a spolupracujeme s pojišťovnou ASDAXCERV (pozn. redakce: zde byl email od našeho zdroje nečitelný, ale asi jde o opravdu významnou pojišťovnu, když má tak dobré obchodníky). Peníze dostane samozřejmě “čisté” a na ruku.

Už někdo životko má? No problem, “přepracujeme”!

Pokud se setkáte s někým, kdo už je pojištěn, není problém. Smlouva jde nahradit a dotyčný za to stejně provizi dostane. Není problém si udělat vlastní větev a svoje další lidi na dohazování a nechávat si část provizí, nebudeš dělat nic jen se ptát a schánět kontakty, nic víc. Není problém přijet kamkoliv. Pokud s sebou rovnou vezmete kontakty, bude to jen lepší.

Hezký den

Ivan

tel.: 774 960 XXX (číslo k dispozici v redakci)

Publikoval: Prokop Mozek

Tak co, je pro vás nabídka zajímavá? Jdete to toho s Ivanem? Nebo to rozjedete bez Ivana sami?

komentářů 5
 1. Jana Kvačková 11 roky

  Již jsem se s touto nabídkou setkala. Bylo mi z toho nanic, protože vím jaké jsou provize za tuto smlouvu. Ivan si pěkně namastí kapsu a vůbec ho nezajímá, že tady jde o peníze a úspory lidí, kteří si musí 1000Kč měsíčně poctivě vydělat. Ivan nemá nic společného s poradenstvím a já ho zařazuji do škatulky poradenská hyena.
  Ahoj Micubiši

  0

  0
 2. Ivana Pátková 11 roky

  Vyděsili jste mě méně než na investujeme, ale i tak na apríla dobré. :D
  Jenom jsem se s tím bohužel i tak již skutečně setkala a nebylo to na apríla a dotyčná firma to myslí naprosto vážně.

  0

  0
 3. Nemá to nic společného s finančním poradenstvím!!! Asi se tento web pomalu přemění na billboard několika společnosti.

  0

  0
 4. Martin Dratva 10 roky

  Vtip výborný, docela jsem se nasmál :))

  0

  0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account