Připravte se s předstihem na novou funkcionalitu webu Poradci-sobě.cz! Umožníme klientům, aby si Vás snadněji našli a pomůžeme Vám tak k vyššímu výdělku. Klienti si budou moci vybírat z Vašich řad na základě Vaší specializace a na základě regionu, ve kterém působíte. O co tady jde?

Top10 finančních poradců

Klienti hledají finanční poradce s výborným poradenským know-how. A vy jste ti, kteří toto know-how mají. Poradci-sobě.cz  budou na stránce pro neregistrované kolemjdoucí (tedy vlastně pro Vaše možné klienty) publikovat top10 finančních poradců, kteří mají tolik poradenského know-how, že jsou ochotni ho sdílet zde na webu Poradci-sobě.cz. Top10 bude moci klient filtrovat podle jím požadované specializace (finanční plánování, pojištění, investice atd…) a podle kraje Vaší působnosti. Klient bude mít nástroj pro výběr poradce a vy budeme mít vyšší šanci získat další obchod. Pozor: top10 finančních poradců webu Poradci-sobě.cz budou přebírat další média, která jsou orientována na klienty! Můžete se tak skvěle zviditelnit!

Jak spolehlivý je tento top10 pro klienta?

Vybrat poradce není jednoduchá věc. A vybrat výhradně po internetu dokonce zhola nemožná. Ale můžeme klientům dát alespoň dobré vodítko a další důležitý zdroj informací o hledaném finančním poradci. Má se klient spoléhat na bezejmenného poradce, o kterém nikdo nic neví? My věříme, že pro klienta bude zajímavá informace, že právě Vy figurujete jako osobnost na profesním webu Poradci-sobě.cz! To je důležitá přidaná hodnota, kterou můžeme Vám i klientovi nabídnout. A to není málo. I tohle může pomoci ke skutečnému pročištění trhu finančního poradenství.

Jak si mám zajistit své místo v top10?

Návod je jednoduchý:

  • začněte tím, že si do svého profilu doplníte svou fotografii a všechny své profesní údaje. Ty se budou prezentovat klientům ve vyhledávači (bez těchto údajů nebudete do top10 zařazeni).
  • připojujte k článkům na tomto webu relevantní komentáře, zapojte se konstruktivně do diskusí a pomozte vytvářet přátelskou(!)  atmosféru na tomto webu
  • pomáhejte vytvořit obsah: založte si svůj vlastní blog, pište články, dávejte redakci tipy na články (redakce@poradci-sobe.cz)
  • vyvarujte se aktivit, které jsou v rozporu s Kodexem bloggera a diskutéra
  • udržujte se v obraze pravidelnou návštěvností Poradci-sobě.cz a doporučujte tento web komunitě, ve které působíte.

Kdy bude top10 zveřejněn pro klienty?

Brzy.:-)

Jak by si klienti podle Vás měli hledat svého poradce? Může jim Vyhledávač poradců na Poradci-sobe.cz a v dalších zpřátelených médiích pomoci? Váš názor je pro nás velmi důležitý!

1 komentář
  1. Dobrý nápad. Bude to užitečné pro obě strany. Klient má možnost si vybrat poradce, který jemu „sedí“. My poradci se budeme těšit větší popularitě…to abych zvládal ty nápory.

    0

    0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account