Na webu Poradci-sobe.cz soutěžíme o iPhone. Telefon vyhraje ten, kdo tipne nejpřesněji kurz fondu BRIDGE k 16.4.2010.  Jak zvýšit šanci, že iPhone si ze soutěže odnesete právě vy? Na tuto otázku vám odpovídá Jan Drápal, člen představenstva investiční společnosti FINESKO, která iPhone do soutěže na Poradci-sobě.cz nabízí.

„Kdo chvíli stál, již stojí opodál“

Váhat s účastí se nevyplácí. Tip vás nic nestojí, tipovat můžete dokonce vícekrát (platí vždy váš poslední tip) a svými tipy můžete dokonce mást „nepřítele“. Tipovat můžete ale jen do 11.4.2010.

Přehled stávajících tipů

Co ovlivňuje kurz fondu?

Kurz fondu BRIDGE pro jeho konzervativní strategii, která zaručuje nízkou volatilitu, není zase tak těžké predikovat pomocí dostupných informací a Excelu. Potřebné informace najdete na blogu finesko.poradci-sobe.cz a na webu www.finesko.cz. Na druhou stranu jsou tu vlivy, které znesnadňují případný propočet. V současném stadiu vývoje fondu (jsme pořád téměř na počátku) je kurz paradoxně nejvíce ovlivňován nákupy podílových listů podílníky. Každý nákup totiž rozředí výnosy z pronájmů, takže celkový relativní výnos v důsledku toho klesá. Na druhou stranu za získané prostředky je možno koupit nové nemovitosti, které opět přinesou peníze z následných pronájmů. Kdy se tak stane, ale nevíte…

Tipování probíhá přímo v diskusním fóru k fondu BRIDGE zde.

Přeji Vám mnoho úspěchů a zároveň doufám, že objevíte kouzlo tohoto fondu, který můžete nabízet svým klientům.

Autor: Jan Drápal, FINESKO investiční společnost, a.s.

Už jste si zkusili tipnout? Používáte Excel nebo se řídíte podle tipů vašich kolegů?

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account