Kde hledáte klienty v době pandemických restrikcí? A jak se přesun do online prostoru podepsal na vašem byznysu? Jan Bartušek z ChytrýHonza.cz vám ukáže, že kvalitní online leady představují obrovskou příležitost nejen pro finanční poradce, ale pro celý trh. Sledujte další workshop konference FINfest, která se konala 8. listopadu v Praze.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Jan Bartušek

Ředitel pro strategii ve společnosti Chytrý Honza

S podnikáním v oblasti financí začal před třinácti lety při studiu na vysoké škole. Nyní působí na pozici Ředitele pro strategii ve společnosti Chytrý Honza. Vlastní potřeby ho inspirovaly k inovativním nápadům v oblasti digitálních technologií, které synergicky podporují jeho finančně-zprostředkovatelské aktivity. Investice a jejich propojování s technologiemi a on-line leadový business jsou pro něj v současné době prioritou a oblastí, ve které vidí do budoucna velký potenciál.

Diskuse se uskutečnila v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account