Kryptoměny jako doplněk investičního portfolia dokáží snížit jeho celkové riziko a přitom zvýšit výnos. Proto z našeho pohledu patří do finančního poradenství! Je však nutné vyřešit dva problémy – bezpečnou distribuci a odměňování pro poradenské firmy a jejich poradce. Oba problémy jsme vyřešili a díky směnárně a vzdělávání dokážeme poradenským firmám nabídnout bezpečnou distribuci kryptoměn. Sledujte další workshop konference FINfest, která se uskutečnila 8. listopadu v Praze.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Lubomír Valík

Fintech specialista ve společnosti SAB servis

Lubomír je fintech analytik SAB servisu a současně je finančník a jednatel poradenské společnosti Diverzo. V rámci platformy Diverzo Academy vzdělává finanční profesionály, ale i veřejnost o bitcoinu a dalších digitálních aktivech, ale také o tradičních investicích jako jsou ETF, FKI nebo sociálně odpovědné investice.

Workshop se uskutečnil v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account