Podstatou a cílem finančního plánování je strategické a efektivní dosahování všech finančních cílů a priorit konkrétních klientů. Jsou zde zapojeny všechny segmenty finančního zprostředkování, které k sobě dokonale zapadají, tak, že fungují jako součástky finančního plánu klienta. Finanční plánování a komplexní poradenství je dle KAPITOLu nezbytné pro vstup do další úspěšné éry finančního zprostředkování. Sledujte další workshop konference FINfest, která se uskutečnila 8. listopadu v Praze.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Tereza Kubínová

Vedoucí týmu investičních a penzijních produktů v KAPITOLu

Mgr. Tereza Kubínová vystudovala psychologii managementu na NEWTON Academy v Brně. Již během studií pracovala pro Kooperativu, ale využila nabízené příležitosti a přesunula se do KAPITOLu na pozici metodika investic. Během dvou let se vypracovala na vedoucí týmu investic.

Aktuálně v KAPITOLu odpovídá za řízení produktového portfolia investic a vztahů s obchodními partnery v této oblasti. Působí také jako interní školitel investičních a penzijních produktů pro spolupracovníky v obchodní síti. Na starosti má interní aplikaci Kappka, která obchodníkům pomáhá při sběru klientských dat, tvorbě finančních plánů a finančních analýz pro klienty.

Radek Milion

Provozní ředitel a člen představenstva společnosti KAPITOL

Radek Milion vystudoval magisterské studium Podnikové finance a obchod na fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně. Vše zakončil MBA studiem v české pobočce Vysoké školy Jagiellońské v polské Toruni.

Svou profesní kariéru začal ve vedoucích pozicích v sektoru strojírenství a velkoobchodu. Poté přijal výzvu a rozhodl se vstoupit do sektoru finančního poradenství. V KAPITOLu působí od roku 2014 a prošel pozicemi na sekretariátu představenstva až po provozního ředitele.

V roce 2016 se stal členem představenstva a jedním z pilířů ve vedení, díky kterým mohla společnost KAPITOL v letech 2018 – 2020 projít a dokončit rozsáhlou transformaci a modernizaci.

Workshop se uskutečnil v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account