Pohled managementu poradenské společnosti na řízení kvality produkce a komplexnosti klientské služby při udržení růstového obchodního modelu. Jde to vůbec? A jak? Podívejte se na další workshop konference FINfest, která se uskutečnila 8. listopadu 2021 v Praze.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Vilém Hene

Partner eDO finance

Financím se Vilém Hene věnuje od roku 2009. Začínal v OVB, odkud v roce 2017 odešel a byl jeden ze zakládajících ředitelů skupiny eDO, kde dnes jako Partner společnosti vede obchodní síť, podílí se na rozvoji celé skupiny a její obchodní strategie.

Michal Hofman

Člen představenstva a výkonný ředitel ve společnosti eDO finance

V oblasti finančních služeb má Michal Hofman téměř třicet let praxe. Začínal v bankovnictví, jedenáct let pak zastával významné řídící pozice v pojišťovnictví. Jeho silnými stránkami jsou zejména provozní a procesní efektivita, flexibilita a komunikační dovednosti. V roce 2017 se podílel na vzniku eDO finance, při kterém uplatnil své zkušenosti. Je gestorem strategie a ekonomiky společnosti.

Diskuse se uskutečnila v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

Nepamatujete si své heslo?