Tři rozhovory s úspěšnými profesionály. Jak uspět ve finančně – poradenském byznysu? Na to odpoví lektor Petr Syrový, rozená obchodnice Helena Leštinová a ředitel rodinné firmy se zaměřením na investiční nemovitosti David Bureš. Workshop proběhl 8. listopadu v Praze na konferenci FINfest.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Helena Leštinová

Majitelka poradenské společnosti Advisors4you

Do světa financí přišla v roce 2009, po kratičkém působení v OVB se přidala k poradcům ve Stone&belter, ale v roce 2014 začala rozvíjet vlastní společnost Advisors4you. Finanční poradenství pro ni není o prodeji finančních produktů, ale o komplexních vztazích s klienty. Její obrovskou přidanou hodnotou je schopnost vidět návaznosti a jednoznačná orientace na klienty i kolegy v týmu.

Petr Syrový

Lektor KFP trénink

Petr je finanční analytik,  ve společnosti Fichtner s.r.o. má na starosti vývoj nových produktů (zejména software pro finanční plánování a metodiky). Zároveň působí jako lektor ve společnosti KFP trénink s.r.o.

Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor učitelství a finanční a pojistná matematika.

Od ukončení studií se pohybuje v oblasti finančního poradenství. Nejdříve pracoval ve společnosti  SOPHIA FINANCE, kde zastával funkci hlavního analytika a tvůrce softwaru s odpovědností za služby související s financováním bydlení a investičním poradenstvím. Dále působil v České spořitelně, kde měl na starosti analytickou podporu projektu osobního finančního poradenství.

Dlouhodobě se věnuje publikační a přednáškové činnosti. Je autorem sedmi publikací, které vyšly v nakladatelství GRADA. Dále je autorem cca 500 článků publikovaných v tištěných i internetových periodikách.

Jako lektor má za sebou několik set školicích dnů. Přednáší na témata finančních produktů, finančního plánování, financování bydlení a investičního poradenství pro poradce EFA a EFP.

David Bureš

Ředitel společnosti Bureš & partneři s.r.o.

David Bureš má za sebou dvacet let praxe se specializací na investiční nemovitosti. Za svou kariéru zpracoval přes pět miliard úvěrů. V posledních letech se ve své firmě zaměřil na vyhledávání, financování a správu investičních bytů na dlouhodobý pronájem v Praze. Ve spolupráci s advokátní kanceláří Havel & partners poskytuje služby pro velké klienty a fondy s investicí od 20 mil. Kč. Celkový majetek pod správou dosahuje přes jednu miliardu korun.

Dagmar Krátká

Redaktorka webu Poradci-sobě.cz a Realiťáci-sobě.cz

Dáša působí ve finančně – poradenském byznysu dvacet let, původní profesí je redaktorka. S webem Poradci-sobě.cz spolupracuje více než tři roky. Dlouhodobě se věnuje zprostředkování hypoték a investic, pracovala jako produktová manažerka pro úvěry v broker poolu i v poradenské společnosti. Je přesvědčena, že úspěchu lze dosáhnout trpělivostí, pokorou a soustavným vzděláváním.

Workshop se uskutečnil v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account