Není to jen motto Petrovy akademie, nýbrž i návod na to, jak vybudovat úspěšné podnikání a úspěšný život celkově. Většina lidí se od začátku vrhne na budování svého byznysu. Chcete – li však skutečně uspět, nesmíte přeskočit první dvě fáze úspěšného podnikání. Jak práci na sobě, tak práci na vztazích s těmi, se kterými jste pracovně v kontaktu. Na své přednášce vás Petr Jan seznámí s důležitými kroky všech tří fází vybudování úspěšného podnikání tak, abyste je mohli ihned aplikovat do svého života a přinesly vám okamžitě výsledky. Vše ověřeno roky praxe. Žádné kecy, prostě zkušenosti. Sledujte další workshop konference FINfest, která se uskutečnila 8. listopadu v Praze.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Fotogalerie

Petr Jan Křen

Byznys mentor, kouč, podnikatel a vizionář

Petr Jan Křen je transformační a vztahový kouč, expert na budování a rozvoj osobnosti. Zabývá se mimo jiné také osobním i byznys mentoringem. Ve svém životě zažil jak vybudování hvězdné úspěšné kariéry, tak i pád na pomyslné životní a pracovní dno. Díky těmto životním extrémům má reálný rozhled a také nadhled, z čehož čerpá své bohaté zkušenosti a předává je formou konzultací a seminářů dál. Jeho motto je: “Vybuduj sebe, vybuduj lidi, vybuduj byznys, buď výjimečný leader.“

Diskuse se uskutečnila v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account