Diskuze o placených formách finančního poradenství a propojení světa provizí a služeb placených poradci přímo klientem aneb jak poskytovat komplexní poradenskou službu. Své přístupy představí dva manželské i pracovní páry. Debatu na konferenci FINfest, která se konala 8. listopadu v Praze, moderoval Lukáš Kaplan.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Veronika Rychtaříková

Finanční poradkyně ve společnosti Rychtařík finance

Veronika je zkušenou finanční poradkyní, která společně se svým manželem Davidem vede rodinnou poradenskou firmu, jenž se zaměřuje na poskytování komplexní klientské péče a “farmářský” způsob podnikání. Veronika osobně se specializuje na úvěry a pojištění.

David Rychtařík

Finanční poradce ve společnosti Rychtařík finance

David je zkušeným finančním poradcem, který společně se svojí manželkou Veronikou vede rodinnou poradenskou firmu, jenž se zaměřuje na poskytování komplexní klientské péče a “farmářský” způsob podnikání. David osobně má na starosti oblast investic, zastřešuje servisní péči a udává směr, kam se firma ubírá.

Lenka Andršová

Jednatelka, hypoteční a úvěrová specialistka ve společnosti Andrš – finanční plánování s.r.o.

Lenka je finanční poradkyně s více než patnáctiletou praxí. Od roku 2015 je držitelem certifikace EFA. Společně se svým manželem vede rodinnou poradenskou firmu. Zaměřují se na komplexní finanční poradenství. Její hlavní specializací je financování bydlení klientů. Za posledních dvanáct měsíců zprostředkovala úvěry v objemu 250 mil. Kč.

Filip Andrš

Wealth management investiční specialista, finanční plánování ve společnosti Andrš – finanční plánování

Filip je finanční poradce s téměř dvacetiletou praxí. Od roku 2015 je držitelem certifikace EFA. Společně se svojí manželkou Lenkou vede rodinnou poradenskou firmu. Zaměřují se na komplexní finanční poradenství. Jeho hlavní specializací jsou investice. Aktuálně má pod správou téměř 400 mil. Kč.

Lukáš Kaplan

Jednatel European Compensation Services s.r.o.

Lukáš Kaplan je společníkem a jednatelem společnosti EUCS, která už desátým rokem pomáhá finančním poradcům a jejich klientům s řešením pojistných událostí. Lukáš vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a od roku 2007 působil na finančně poradenském trhu v různých pozicích. Lukáš je jedním z prvních držitelů odborné certifikace EFA a současně je předsedou Etického výboru EFPA ČR. Pod hlavičkou společnosti ADVALO, která je dceřinou společností EUCS, se od roku 2017 věnuje implementaci právních a dalších souvisejících služeb do portfolií finančních poradců tak, aby mohli svým klientům poskytovat komplexní poradenské služby.

Diskuse se uskutečnila v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account