Společnost ADVALO (Marcela Pištorová a Lukáš Kaplan) společně s Jaroslavem Pultarem vám představí koncept komplexního finančního poradenství postaveného na farmářských principech a kombinaci služeb placených provizně a přímo klientem. Ukáží vám, jak systém ADVALO pomáhá poradcům, aby se mohli chovat více poradensky a nebyli finančně závislí na prodeji finančních produktů. Sledujte další workshop konference FINfest, která se konala 8. listopadu v Praze.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Marcela Pištorová

Business Developer Managerka projektu ADVALO

Marcela Pištorová je aktivní propagátorkou profesionalizace finančního poradenství. Odborné zkušenosti získala na pozicích konzultanta i manažera v několika poradenských firmách, pracovala také pro britskou společnost, kde se poprvé seznámila s honorovaným poradenstvím. Před třemi lety proto přijala výzvu stát se business manažerkou společnosti ADVALO a rozvíjet tak myšlenku různých forem placeného poradenství i v České republice.

 

Lukáš Kaplan

Jednatel European Compensation Services s.r.o.

Lukáš Kaplan je společníkem a jednatelem společnosti EUCS, která už desátým rokem pomáhá finančním poradcům a jejich klientům s řešením pojistných událostí. Lukáš vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a od roku 2007 působil na finančně poradenském trhu v různých pozicích. Lukáš je jedním z prvních držitelů odborné certifikace EFA a současně je předsedou Etického výboru EFPA ČR. Pod hlavičkou společnosti ADVALO, která je dceřinou společností EUCS, se od roku 2017 věnuje implementaci právních a dalších souvisejících služeb do portfolií finančních poradců tak, aby mohli svým klientům poskytovat komplexní poradenské služby.

Jaroslav Pultar

Finanční poradce ve společnosti Pultar a partneři

Jaroslav je zkušeným finančním poradcem, který vede rodinnou poradenskou firmu Pultar a partneři ve Východočeském kraji, kde mají několik kamenných poboček. Jaroslav se zaměřuje na investiční poradenství, ale ve firemní DNA mají komplexní servis. Díky svému týmu, kam patří i dva jeho synové, poskytuje komplexní poradenské služby včetně realit.

Diskuse se uskutečnila v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account