Zobrazeno 16.764x

Toto téma obsahuje 22 diskutujících a má 71 odpovědí. This post has been viewed 16765 times

  • Autor
  •  Martin Viktora
    Účastník

    Delší dobu uvažuji o dalším setkání komunity poradců nejen kolem tohoto webu. Dříve jsme se již několikrát sešli a bylo to vždy velmi příjemné setkání. Proč to tedy nezopakovat?:-)

    Základní info

    – termín: 18.1.2014 od 10.00 do cca 17.00

    – místo: Praha, Hotel ILF, stanice metra C Budějovická (je již zamluven konferenční sál pro cca 70 osob)

    – vstupné: symbolické – 100 Kč – vybrané vstupné bude odesláno na charitu (pravděpodobně dětská onkologie Motol)

    Program (návrh obsahu):

    – teorie a praxe nastavení životního pojištění (pojistné částky základní i připojištění)

    – nový občanský zákoník – dopad na poradenskou praxi a produkty

    – obchodní praktiky a dovednosti – je prodejní úspěšnost daná osobním postojem nebo jde jen o správné provedení standardizovaných obchodních postupů?

    – diskuse, výměna názorů, networking

    V jednání jsou vystoupení expertů na daná témata. Nabízíme ale také možnost vašeho vystoupení, představení vašich aktivit… kdo má zájem vystoupit, ať se všas ozve (třeba přes soukromou zprávu pod tímto příspěvkem).

    Jakékoliv nápady jsou vítány!

     | Odpovědět privátně

    Perfektní nápad, jen mi přijde zvláštní, jak to, že jde uspořádat takové setkání v podstatě zadarmo, když Pavel Fara takové setkání dělá za 5 000 Kč. :-))

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Je vidět, že když se chce, tak to jde.

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Šikovný klucí…;-)

     | Odpovědět privátně
     Miroslav Karas
    Účastník

    Výborný nápad. Rád se bych se zúčastnil :-)

     | Odpovědět privátně

    Dobrý den,

    je možno se již někde přihlásit?

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Od začátku příštího týdne…. ještě prosím o chvilku strpení.:-)

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    A je to venku. Viz banner. A odkaz https://poradci-sobe.cz/setkani-poradcu/

    :-)

     | Odpovědět privátně

    Děkuji, já plus dvě další osoby jsou již určitě přihlášeny.

    Těším se.

     | Odpovědět privátně
     Jiří Prášil
    Účastník

    Z důvodu mé pracovní vytíženosti se bohužel nemohu zúčastnit. Už teď mě to velice mrzí, vidím v tom příležitost se dozvědět nové informace a pozdravit kolegy osobně. Příště se polepším a každopádně se zúčastním.

     | Odpovědět privátně

    Bohužel už rok nechodím v obleku, je nějaký povinný dress code? :-)

     | Odpovědět privátně

    Výborný nápad, jsem přihlášen.

     | Odpovědět privátně
     Artur Petržilka
    Účastník

    Na pozvánce jsem žádný dress-code napsaný nenašel. Chápal bych to tak, že to pořadatel záměrně nechává na Vás. Každý přijde, jak ju mu vhodné a stejně takovou si udělá i vizitku :-) No stress

     | Odpovědět privátně
     Artur Petržilka
    Účastník

    Budu tam. Moc se na celou událost těším. Ten den mám zrovna narozeniny, tak to bude určitě pecka! :)

    Nechci říkat, že mám někoho raději víc než druhého, ale Milan Skalický je fakt třída a může Vám mnoho předat, moc se na něj těším (i díky němu se mi od základů změnil pracovní život).

    A i těm největším haterům tohoto webu, mé nebo jiné osoby těchto stránek, doporučuji toto setkání navštívit.

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Artur má narozeniny,

    my máme přání jediný,

    pořádný pojištění,

    do každé rodiny. :-)))

    Milana Skalického jsem poznal někdy v roce 99? :-) To by jeden neřekl, jak to letí. :-(

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Kapacita sálu je aktuálně naplněna z jedné poloviny…

     | Odpovědět privátně

    Bezva nápad. Bohužel s nemohu zúčastnit z rodinných důvodů.Doufám, že bude více takových setkání, určitě bych se ráda zúčastnila.

     | Odpovědět privátně
     Ondřej Hák
    Účastník

    Moc mě to mrzí, ale nemůžu dorazit. Zrovna jsem měl radost, že to je o víkendu a nakonec je to jediný víkend v lednu, kdy nemůžu… Tak doufám, že to není poslední akce tohoto druhu a uvidíme se příště :). Každopádně takovou akci vítám!

     | Odpovědět privátně
     Jan Rettich
    Účastník

    Michale, ve smart casual oblečení si ostudu určitě neuděláte. :-)

     | Odpovědět privátně
     Jan Rettich
    Účastník

    Tak teď už to je víc než půlka… :-)

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Jasně, ať si každý přide tak, jak mu to vyhovuje a jak se domnívá, že si to akce zaslouží.

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    …si jako myslíš, že pojedu sám? :-)

     | Odpovědět privátně
     Artur Petržilka
    Účastník

    Děkuji. A které pojištění? :) :D

     | Odpovědět privátně
     Petr Slad
    Účastník

    Tak jsem tam taky :-)

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Aktualizace programu:

    – obhajobu správného nastavení ŽP pro vzorovou rodinu si připravili hned tři kolegové (týmy): Jiří Vařečka, Artur Petržilka + Lukáš Paldus a Roman Kolář.

    – dále se do programu přihlásil Zdeněk Sluka s prezentací „Trendy ve finančním poradenství“.

    Program začíná být velmi nabitý…

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    A ještě jedna aktualitka: počet přihlášených účastníků dosáhl kapacity sálu (70). Probíhá jednání s hotelem ILF o možnostech navýšení kapacity…

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Tak dress code opravdu není stanoven. A jak píše pan Rettich, ve smart casual ostudu neuděláte.

    Doplnil jsem do programu jen jeden požadavek na „dress code“ – viditelná vizitka se jménem. I když to z pohledu programu setkání nemá význam, bude to určitě pro všechny přítomné přínosné.

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Dynamik. :-)

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    To jako že bych měl vystoupit před sto lidmi? Jdu si změřit tlak. To nevim, jestli mě tam dostanete. :-)))

     | Odpovědět privátně
     Artur Petržilka
    Účastník

    Romane, to dáš …. :))) Máš mnohem víc profesních i životních zkušeností, než já :)

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Pro info, zde je odkaz na soubor, který obsahuje zadání případové studie. Během Setkání 18.1. budou dorovolníci veřejně prezentovat svá řešení (v programu od 13.00).

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Dnes (14.1.2014) je poslední den, kdy je možno se na Setkání přihlásit. Těším se na naše setkání!

     | Odpovědět privátně

    Nejede náhodou někdo autem přes Brno do Prahy a zpět?

     | Odpovědět privátně
     Martin Indra
    Účastník

    Jinými slovy, pokud jsem se přihlásil dnes 16.1. večer, tak nemám chodit? Potvrzující mail mi ale přišel…

    Díky za reakci.

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Aktualizace programu: přednášet bude také advokát Petr Bokotej, a to na žhavé téma platnosti či neplatnosti konkurenčních doložek.

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Myslím, že se to celkově povedlo.

    Děkuji.

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Děkuji Martinovi Viktorovi za výborné hosty a Jirkovi Vařečkovi za organizaci místa konání. Rád jsem Vás všechny viděl a děkuji že jste po mě neházeli kelímky a tak :-) Pro mě výborná zkušenost, tohle jsem si zkusil skoro po dvaceti letech…

     | Odpovědět privátně
     ALEŠ KŘEČEK
    Účastník

    Mno byli bez těch podšálků a špatně by lítaly….

    Romane bylo super, dobří lidé a nové informace,

    také děkuji za uskutečnění. B)

     | Odpovědět privátně
     Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Nebyl důvod cokoli,pokomkoli metat pane Romane, ba naopak. Všichni, kteří stáli pod námi na ,,pódiu“ i realizační tým si zaslouží díky před rozvinutou standartou a jak píše Aleš…dobří lidé,nové informace.Takže…díky všem za skvěle prožitou sobotu a těším se na příště.

     | Odpovědět privátně

    Já se přidávám k poděkování za skvělou akci, kde jsem měl možnost konečně vidět všechny poradenské celebrity na vlastní oči. :-)

    Pokud mám i dát zpětnou vazbu, rád bych uvítal další přednášky a workshopy na poradenskou problematiku, tipy při finančním plánování, jak efektivně se starat o finance, investiční tipy, zkušenosti s konkrétními produkty aj. :-)

     | Odpovědět privátně

    Ještě mě napadlo, že by se dal udělat modelový klient v čase. Například 25-65, kde by se rozebraly všechny etapy života a klientovi potřeby.

    Vzhledem k tomu, že tu jsou poradci různých věkových kategorií, mohlo by to být zajímavé. :-)

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Dobrá připomínka, původně jsem to měl v plánu, nakonec jsem to dotáhl jen do zmínky o tom, jak by to vypadalo do doby, než se děti osamostatní, což je sice dobré, ale málo, protože pak se to všechno velmi rapidně mění. Na víc už nezbyl prostor. Ale myslím, že je to vynikající námět pro příště.

     | Odpovědět privátně
     Petr Slad
    Účastník

    Já bych také chtěl poděkovat za organizaci, témata. Co si příště dát investiční speciál? Pravidelné investice, jak se dostat na bohatou klientelu atd. Mohli by být i přednášející ze zahraničí, pokud by se našlo dost zájemců

    :-)

     | Odpovědět privátně
     Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Co takhle seminář na téma NOZ v pojišťovnictví? Konkrétně např….jak ,,správně“ vyplnit záznam z jednání a podobně. Hovořil jsem o tom s pár lidmi a ti by byli pro.

    a pokud ano, tak rychlá realizace.

     | Odpovědět privátně
     Jan Rettich
    Účastník

    Jsem pro, protože to co máme na portálu jako oficiální vzor záznamu z jednání, je dle mého názoru zoufale nedostatečné! Jen otázka, kdo by byl garant informací, aby to bylo správně?

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Správná otázka.

    Obávám se že nikdo!

     | Odpovědět privátně
     Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Oficiální záznamy jsou skutečně zoufale nedostatečné a garantem asi nikdo nebude. Když se nás však sejde minimálně tolik jako v sobotu + právník, tak by v tom byl čert, abychom nedali dohromady více, než seriozní výstup, co myslíte?

     | Odpovědět privátně
     Ano
    Účastník

    Ahoj Jacku,

    myslím, že NOZ je také hlavně určen pro ty, kteří sjednávají úvěry na bydlení a hypotéky. Tady registrace jako např. u PPZ, IZ apod nemusí být.

    Samozřejmě, že zápis z jednání provádím i u informativní nebo konzultační schůzky s klientem. Aby pak nedošlo, že já tvrdil, klient slyšel a nakonec to bylo na papíře od spořitelny nebo banky o něčem jiným :D

     | Odpovědět privátně
     Ano
    Účastník

    Děkuji za víkendový seminář.

    Bylo toho hodně. Pro mě velice přínosné, ale dost nahuštěné do jednoho dne.

    Přidávím se ke kolegům. Další setkání by mohlo být víc zaměřeno k investicím, NOZ, …

     | Odpovědět privátně
     Richard Coufal
    Účastník

    Na tuto problematiku se určitě přihlásím a za pár let bych o tom i rád přednášel :-))

     | Odpovědět privátně
     Vít Suchý
    Účastník

    promiňte, nevím pro koho pracujete, ale je mi divné ( a poněkud i odvážné, vzhledem k datu 20.10.), že jste se nedostal k žádnému školení od poskytovatelů produktů ?

     | Odpovědět privátně
     TP
    Účastník

    BACK IN TIME! :) …. to je písnička z Man in Black 3

     | Odpovědět privátně
     Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Ptáte se mě pane Víte, čí zájmy hájím? Odpověď je jednoduchá, hájím zájmy svých zákazníků.

    Produktová školení a NOZ:

    díky za příjemné ranní naladění :-)

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Zdravím kolegové.

    Určitě dobré nápady na nová temata, či celé tematické celky.

    Ale, myslím si, že je zde jedno, poměrně velké, ALE.

    Celé toto naše setkání bylo vymyšleno a uskutečněno jako setkání „naruby“. Tzn., že účastníci, mimo informací od přednášejících, ještě něco dostanou za účast, zde to tedy byla voda sudová a reklamní předměty od Union pojišťovny, ale hlavně že nebudou platit žádné několika tisícové vstupné.

    Pokud někto za těchto podmínek umíte sehnat přednášející, jak na investice, třeba i ze zahraničí, nebo na NOZ, atd.,…..jdeme do toho!

     | Odpovědět privátně
     Vít Suchý
    Účastník

    nějak jsem tu vaši odpověď nepochopil, jste tajemnej jak hrad v Karpatech,v profilu nic nemáte napsáno a tak jsem se optal.

    Upřímně – pokud chcete hájit zájmy svých klientů a do 20.1. jste ještě neabsolvoval žádné školení k NOZ, tak k tomu nemám víc co dodat…

     | Odpovědět privátně
     Vít Suchý
    Účastník

    děkuji za upozornění, mea culpa, mea maxima culpa, že jsem udělal překlep v datu…

     | Odpovědět privátně
     Artur Petržilka
    Účastník

    Mockrát děkuji za uskutečnění tohoto setkání.

    Pro mě osobně to byla velice cenná zkušenost mluvit před cca 90 lidmi, velice si jí vážím.

    Uvědomil jsem si spoustu chyb, které jsem tam udělal.

    Dnes jsem měl schůzku s vysoce postavenou manažerkou z Fincentra, která tam taktéž byla a sdělila mi: ,,Pane Petržilko, na té prezentaci bylo krásné sledovat ty kontrasty mezi makléřem, stavebkářem a pojišťovákem.“

    Proto, milí kolegové a konkurenti, Vás chci požádat o zpětnou vazbu na naši prezentaci (klidně i ostatní prezentace, to nechám na Vás). Napište, ať už je to cokoliv.

    Moc se těším na reakce.

    Hezký večer,

    A.P.

     | Odpovědět privátně
     Jan Rettich
    Účastník

    Tak při tvé prezentaci se pan Skalický nechytal za hlavu se slovy „Bože to není možný…!“, :D takže myslím, že celkem v pohodě. Chce to, jako u všeho ostatního trénink. Až budeš vystupovat po desáté před tolika lidmi, uvidíš, že to bude o něčem jiném. Ber to tak, že ostudu sis neudělal… :)

    Jen pořád nechápu, proč jste do toho vašeho řešení nedali OK DOUBLE?!? :D

     | Odpovědět privátně
     Artur Petržilka
    Účastník

    Mockrát děkuji Honzíku. Vezmu si to k srdci. :-)

    Jinak ta odpověď je prostá:

    1) Ten produkt neumí ID II. stupně (což jsme tam měli v rámci našeho doporučení)

    2) Nejsme z BC

    Řekl jsem si, než to tam pánům z BC vysvětlovat, tak to přejdu (v tu chvíli jsem cítil, že publikum bylo emočně na naší straně).

    Pak jsem měl ještě v záloze v hlavě odpověď typu – tady jsme na setkání poradci-sobe, nikoliv na poradci-proti-sobe. Tu jsem nakonec nepoužil :)

    Jinak s tím tréninkem máš upřímnou a naprostou pravdu.

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Bylo to dobrá práce Arture.

    Prudič a škodič se najde všude, je zvláštní, že i oni měli možnost vystoupit, ale neudělali to, proto to označení.

    Ono je mnohem snadnější z lavic pokřikovat než vytáhnout kůži na trh.

     | Odpovědět privátně

    Tak rozhodně to nebylo dokonalé vystoupení, na všem se dá pracovat, ale vzhledem k tvému věku to nebylo špatný.

    Obecně – určitě by pro příště bylo dobrý ukázat na slidu výchozí zadání úkolu a až následně přejít k řešení. Většina lidí zadání nečetla a nevěděli, která bije :D Způsobů, jak nastavit pojistku je X a je jasné, že spousta lidí z publika to viděla jinak. (viz. invalidita..)

     | Odpovědět privátně
     Petr Žáček
    Účastník

    Také se přidávám s poděkovámín za zorganizování tohoto semináře. Bylo to pro mne velmi přínosné.

    Dále bych chtěl vyjádřit uznání za tu odvahu, kterou jste všichni , co jste šli s kůží na trh projevili.

    Pokud bych seřadil prezentace podle zajímavosti a přínosu pro mne, bylo by to asi takto:

    1. Roman Kolář – Krásné shrnutí obecného pohledu na rizikové pojištění jako takové.(btw. když jsem se o něco podobného pokoušel na poradě v pojišťovně, kolegové na mě koukali jak na zjevení, protože jejich nejoblíbenější připojištění je pojištění hospitalizace a denní odškodné)

    2. Vy Arture s Lukášem – Hezky jste navázali na to, co předtím řekl Roman. Jsem rád, že na ŽP mám velmi podobný pohled jako Vy a myslím, že kdyby bylo více času na prezentaci, bylo by pro Vás daleko snažší si obhájit proč zrovna tohle řešení. Řěšit nemístné námitky kolegů z BC je myslím zbytečné :)

    3. Jiří Vařečka – Jak píšete, z tohoto řešení jsem cítil pohled pojišťováka. Název bloku bylo jak správně na životní pojištění, takže jsem čekal spíš rozbor ŽP než pojištění majetku

    4. Pavel čermák – prezentace pana Čermáka pro mne byla zklamáním. Nepřišel jsem na to, co chtěl vlastně básník říci a nevím, jestli jsem zadání špatně pochopil já nebo on

    Každopádně chci ještě jednou ocenit odvahu, že jste se rozhodli své řešení veřejně prezentovat

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Díky za hodnocení mého obecného zamyšlení nad problémem. K dané odvaze bych jen napsal, že kdybyste mi 30 sekund před vystoupením změřili tlak, tak byste mě tam nepustili :-). A asi tři minuty před tím, se mi v notebooku otevřel nějaký soubor v excelu asi tak padesátkrát, takže bylo velké štěstí, že jsem měl prezentaci zvlášť, protože můj komp vypadal v tu chvíli na restart. :-)

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Ahoj Arture, připomnělo mi to můj první zážitek, kdy jsem mluvil asi tak před stejným počtem lidí. Akorát, že mi bylo už třicet a byl jsem červenej od hlavy až tam, kde mi končí záda. Smekám před Vámi, na Vás je vidět, že si člověk dokáže vybudovat respekt nezávisle na věku. Vsadím boty na to, že by Vás to s Lukášem bavilo. Je v tom kousek exhibicionismu, kousek toho prožít něco úplně nového, kousek toho předat ostatním, jak to vidím a taky kousek zábavy…. a možná x dalších věcí. Zhostili jste se toho výborně.

     | Odpovědět privátně
     Ano
    Účastník

    Kolegyně a kolegové (a pane Žáčku),

    pro mě ten seminář a má presentace byla první. Nikdy jsem před jinými kolegy z branže v tak hojném počtu nepřednášel a „neobhajoval“ svůj výsledek.

    Jak píše p. Kolář, byl kdysi červený až ke „konci zad“. Jako vždy to zvládl odlehčeně a se šmrncem humoru. Já měl obavy a (trochu?) trému. A když jsem viděl, že mě text zradil – byl mimo oblast obrazovky, to mě nedodalo moc sebevědomí. Ano, přiznám se k tomu. Moje presentace mezi cca 80% přítomných odborníků z pojišťovnictví (jak jsem již sdělil na setkání) byla jiná. Díky dalším 2kolegům ( p. Vařečky nepočítám ;) – ten byl zadavatelem případu) mám co lepšit.

    Každému se tu píše za klávesnicí jinak=lehčeji oproti odvaze osobního presentování sebe a nějakého případu před stovkou i více přítomných lidí. Většina z nás se také lépe cítí u stolu s 1-2 klienty, než být na očích mnoha, mnoha posluchačů.

    Pro mě byla presentace výzvou…. Díky vám! :D

     | Odpovědět privátně
     Ondřej Hák
    Účastník

    Klobouk dolů za Vaši reakci. Za to máte ode mě palec nahoru.

    Je skutečně veliký rozdíl v prezentacích podle toho, jaké je publikum. Kdysi jsem přednášel před 150 lidmi na motivačním školení, kde jich 80% bylo na začátku své praxe. To šlo s lehkostí, protože pokud Vám něco ujede, tak Vám to taky projde :). Daleko větší záhul jsem dostal při prezentování před 10-ti kolegy se shodnou praxí. A když si vzpomenu na finále Bestplanneru, kde mě ještě točila kamera a věděl jsem, že jdu doslova s kůží na trh, to ta nervozita nastoupí do velkých obrátek.

    Jestli jste nikdy předtím ani neprezentoval, tak já před Vámi smekám, že jste do toho šel rovnou takhle od podlahy.

     | Odpovědět privátně
     Roman Kolář
    Účastník

    Tak vida, kandidát na příště… abys nevyšel ze cviku :-)

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Ahoj Romane. Dávám sem pod Tebe odpověď na komentář Petra Žáčka, jinak by toto zapadlo někam mooooc dolu.

    Chtěl bych se vyjádřit krátce k tomu, o čem jsem tam povídal.

    Když jsem začínal, tak jsem věděl, že mám cca 1 – 2 minuty ve vyhraženém čase tohoto bloku. Tak jsem se musel rozhodnout, jakou část z mého PDF vyberu. ŽP jsem měl nastaveno velice podobně jako Artur – nebyli jsme domluveni, a pokud by byl čas, byl jsem připraven vyvolat diskuzi na tema nastavení částek, tak jak bylo v plánu.

    Vydal jsem se ale cestou doplnění prezentace kolegů. Nejprve jsem vysvětlil zadání – byl jsem překvapen jak moc lidí bylo přítomno a zadání vůbec nevidělo. Potom jsem pojistil majetek, protože bez tohoto pojištění by návrhy ŽP neměly cenu, seznámil jsem vás s tabulkami, která usnadní u klienta \“udělat\“ tato pojištění = majetek + ŽP. Když už mi brali mikrofon, tak jsem prolítnul nastavení částek v ŽP, s ukázkou možnosti pojištění pobytu v nemocnici do 80 let. Také jsem naznačil můj návrh na pokud možno rychlé umoření části hypotéky do 10-ti let.

    A připadá mi, že jsem na to vše měl méně času, než na psaní tohoto.

    Romane, NTB se mi spouštěl cca 12 minut – byl možná také v nějakém stresu, tak jsem málem ani to PDF neměl :-)

     | Odpovědět privátně
     Ondřej Hák
    Účastník

    Snad si tady neušiju na sebe velký bič, ale jestli to termínově vyjde, tak do toho asi půjdu, mě takové výzvy baví :). Škoda těch „prudičů“, které účástníci zmiňují, ale já si vždycky říkám, že měli možnost vystoupit, ale neměli na to odvahu, takže nějaké shazování přednášejících je z jejich strany zbabělost… Ono schovat se do kouta a potom dělat hrdinu, to je strašně snadná věc :).

     | Odpovědět privátně
     Martin Viktora
    Účastník

    Zítra – 27.1.2014 – bude předán výtěžek našeho Setkání Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol. Předána bude částka 8.000,- Kč. Velmi děkuji všem, kteří akci podpořili!

    PS: zítra by také měly být zveřejněny prezentace řečníků

     | Odpovědět privátně
     Petr Žáček
    Účastník

    Pane Čermáku, za prvé mne mrzí, že jsem si vysloužil vyřazení z Vašeho okruhu kolegů, ale já jsem přece vůbec nehodnotil Vaší odvahu vystoupit. Právě naopak, tu obdivuji. Nicméně myslím si, že když mám jít něco prezentovat, odvaha nestačí. Zároveň musí být i obsah toho, co chci říct na nějaké úrovni nebo alespoň v souladu se zadáním. A ve vašem případě, jsem nepochopil co jste chtěl říct. Možná to byla moje chyba, ale blok se jmenoval „jak správně na životní pojištění“ a Vy jste začal mluvit o smrti úrazem. Proto jsem napsal, že to bylo zklamáním. Ale gratuluji Vám za překonání další výzvy :)

    Hezký den

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Je dobré dát 8.000,-Kč na Motol. Ale s odstupem času mne mrzí, že to nebylo více, že si více kolegů neuvědomilo, že to jsou peníze na charitu, ne na něčí výdělek.

    Podle počtu účastníků a vybraných peněz mi zcela jednoduše vychází, že při doporučené platbě 150,-Kč, znám ale několik kolegů, kteří zaplatitli 200, tam byla polovina lidí zadarmo.

    Jasně, bylo to o dobrovolnosti, povedlo se – setkání se převážně líbilo, ale ono to bylo i o humálnosti, solidaritě, sociálnosti a tam jsme přátelé, kolegyně i kolegové, jako celek z mého pohledu zklamali.

    :-(

     | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 72 příspěvků - 1. až 72. (celkem z 72)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account