Zobrazeno 14.709x

Toto téma obsahuje 9 diskutujících a má 23 odpovědí. This post has been viewed 14710 times

 • Autor
  • Dobrý den,

   chtěl bych poprosit o názor a zkušenosti s programem na evidenci klinetů ALEX. Je opravdu vhodný? Neexistuje něco přehlednějšího. Koukal jsem na demoverzi a říkam si, že by mohlo existovat něco lepšího :-). Dělám si sám evidenci v Excelu s filtrama na narozeniny klientů, výročí smluv, poznámky apod., ale říkám si, že s přibývajícím počtem klientů to nějaký program bude chtít (včetně záloh). Díky za rady a tipy.

   J.C.

    | Odpovědět privátně
  •  Artur Petržilka
   Účastník

   Určitě by mohlo fungovat něco přehlednějšího a dneska flexibilnějšího a více user friendly. Toto budeme mít pouze pro naše lidi do konce 1. pololetí hotové. Kdyžtak Vám pak ukážu pár print screenů. Nicméně to nebudeme distribuovat ani posktytovat na CD či jinou formou ostatním z konkurence.

    | Odpovědět privátně
  •  Jan_Hájek
   Účastník

   Přesně jak říkáte. Když jsme zakládali OCCAM hledali jsme informační systém, který by nám řešil sdílení komunikace, kalendáře s úkolů jak vnitrofiremních, tak vše vůči klientům, archivaci veškerých informací a dokumentace klienta v el.podobě na klientských kartách a složkách. Sdílení dokumentů v rámci společnosti, evidenci služeb + fakturaci honorářů, atd. atd. …to vše pokud možno online (tzv. cloudové řešení).

   Nabídek jsme měli několik (včetně Google a Microsoft)všechno však bylo takové napůl (ten měl to, ale zase neměl tamto..) Takže jsme se nakonec rozhodli pronajmout univerzální „stavebnicové“ on-line řešení ve kterém jsme schopni potřebné moduly nechat postupně programovat přesně podle našich požadavků, které se časem samozřejmě také vyvíjejí.

   Většina takových sofistikovanějších řešení se samozřejmě o penězích a jednotlivce nejsou cenově moc efektivní. Jednotlivec navíc ani nevyužije obrovsky silné funkce těchto systémů sdílet např. data a komunikaci s klientem mezi jednotlivými členy týmu.

    | Odpovědět privátně
  •  Jiří Pácha
   Účastník

   Využívám Alexx již několik let a jsem spokojený. Určitě existují optimálnější systémy, ale i já na počátku používal jen Excel a oproti tomu je to neporovnatelné.

   Jelikož nejsem součástí velké skupiny poradců, jsem rád za tento systém. Mohu využívat sám a pokud bych případně v budoucnu spolupracoval s jinou poradenskou skupinou, databáze v Alexx je má na další využití.

    | Odpovědět privátně
  • Přiznám se, že do vytvoření si vlastního programu nějakou firmou se mi zatím moc nechce. Ale určitě by bylo dobré, jak píšete, aby byl program online a člověk se mohl připojit kdekoli na netu. To právě alex neumí.

    | Odpovědět privátně
   •  Jan_Hájek
    Účastník

    Jestli se nepletu a správně jsem pochopil Ondřeje, tak ani já, ani on nemyslel to, že nechat něco podobného individuálně naprogramovat by bylo efektivní pro jednotlivce. …teda pokud nedělá takový obchodní obrat, že při tom zaplatí asistentku a dva specialisty ;-)

    Toto je myslím také zároveň jeden z mnoha argumentů, proč je pro „konzultanta jednotlivce“ výhodné být součástí nějaké skupiny (firmy), i za cenu přiměřeně nižších provizí, než na jaké by (možná) dosáhl při přímé spolupráci s fin.institucí či poolem. Taková skupina pořídí řadu věcí, materiálu nebo služeb za mnohem lepší cenu přepočtenou na jednotlivce, než jednotlivec sám.

     | Odpovědět privátně
  •  Jiří Pácha
   Účastník

   Co se týče Alexx – mě bylo možnost připojení odkukoliv za příplatek nabízeno. I na jejich stránkách je….

   „Na vyžádání za příplatek verze Alexe s možností plnohodnotně pracovat s Alexem na dálku (z dalších PC na internetu přes IP adresu či v síti). Přihlášen může být současně jen 1 poradce !“

   Nejsem ale odborník na počítače, co to přesně vyjadřuje a zda by to pro vás bylo optimálním řešením.

    | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account