Zobrazeno 2.595x

Označeno štítky: , , ,

Toto téma obsahuje 3 diskutující a má 5 odpovědí. This post has been viewed 2596 times

  • Autor
    •  Pavel Inev
      Účastník

      Máte někdo praktické zkušenosti s hypotékou u fyzické osoby, která má příjmy pouze z paragrafu 8,9 a 10? Čili jen kapitálové obchody, pronájmy a ostatní příjmy?

       | Odpovědět privátně
    •  Anonymní uživatel
      Neaktivní

      8,9 není problém, ikdyž 8 není zas tak obvyklá , protože podnikatelé si raději nechají vyplatit mzdu než podíl na zisku z daňových důvodů.Ale ty banky to berou v podstatě všechny.10 ze své podstaty jsou nepravidelné příjmy, proto udělat hypo na tenhle druh příjmu je dost na hlavu.

       | Odpovědět privátně
    •  Pavel Inev
      Účastník

      Díky Ondro. Já jsem to myslel spíše dohromady. Je mi jasné, že samostatně u 10 je to pasé. Ale pokud řeknu, že mám z 8 xx tis. příjem, z 9 xx tis. příjem a z 10 xx tisíc příjem, zda to započítají vše. Nebo mi rovnou řeknou, že 10 je nepravidelný a tím to končí. Nemám tam nějaké veliké příjmy, ale z hlediska statistiky a průměrů může pomoci i 30 tis. Kč:-) A jako doklad o příjmu se dává přímo daňové přiznání? Kolik let zpět požadují? Děkuji.

       | Odpovědět privátně
    •  Anonymní uživatel
      Neaktivní

      Já myslím,že 10 Vám nikdo moc neuzná.

       | Odpovědět privátně
    •  Pavel Inev
      Účastník

      Taky si to myslím. Děkuji za Váš čas.

       | Odpovědět privátně
    •  Petr.Kačenka .
      Účastník

      Dobrý den,

      §10 by měla podle metodiky akceptovat liška – ale osobní zkušenost nemám. U HBA se k tomu přihlíží a klient má větší šanci projít při „komplexním posouzení“ – např. z důvodu záznamu v registrech – tolik osobní zkušenost ;-)

      Petr

       | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account