Zobrazeno 5.718x

Toto téma obsahuje 7 diskutujících a má 8 odpovědí. This post has been viewed 5719 times

  • Autor
    • Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budu mít nárok na plnění pojistné události, když mám pojistku uzavřenou od 15.12.2013 a jsem bohužel na neschopence od 19.3.2014??? Do 28.5. Jsem byla veden u PL, s tím, ze jsem omdlivala a mela šílené stavy migrény a úzkosti. Od 28.5. Si mou neschopenkou převzal OG, který s PN souhlasil, protože mám stále problémy s těžkými migrenami a omdlivanim. Bohužel jsem ale nesplnila 6 měsíční lhůtu pojistné smlouvy., mohla bych mít nárok na proplacení pojistky?? Jsem sama a bohužel jsem nečekala, ze bych mohla otěhotnět takto brzo po uzavření. Můj agent, co me pojistoval, tak mi tvrdil, ze mi stačí ty tři měsíce na to, aby mi to plnili. Ale mám strach, protože mi dnes volali z Allianz, ze jsem nestihla tu 6. Měsíční pojistnou lhůtu na rizikové těhotenství. Dokládám doklady od PL a od OG, ale zajímá me, jestli to ma vůbec cenu a nějakou naději. Můžete mi prosím poradit nebo sdělit vaše zkušenosti??? Moc Vám děkuji

       | Odpovědět privátně
    • Obávám se, že moje odpověď Vám migrénu nezlepší. Z připojištění PN nedostanete ani korunu. A upřímně, věta „jsem sama a bohužel jsem nečekala, že bych mohla otěhotnět takto brzo po uzavření“ mi nějak moc nedává smysl. Ale asi některé věci chápu blbě….

       | Odpovědět privátně
    •  Luděk Čermák
      Účastník

      Záleží na tom, jaká smlouva byla konkrétně sjednána. Pokud se jedná o Rytmus, čekací doba byla v době sjednání 3 měsíce a pojišťovna by měla plnit, jedná-li se o Rytmus Risk, tak tam už byla čekací doba 6 měsíců a pojišťovna plnit nebude.

       | Odpovědět privátně
    •  Roman Kolář
      Účastník

      V první řadě se podívejte do Vaší smlouvy, resp. pojistných podmínek. Podle toho, co Vám ale sdělila pojišťovna se nechá předpokládat, že je tam 6 měsíců a nárok na plnění bude zamítnut.

       | Odpovědět privátně
    • Dobry den, pokud chcete, mužeme se na to společně podivat. Kontakujte mne na čisle 777681777. Rostislav Bojko

       | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account