Zobrazeno 8.587x

Označeno štítky: ,

Toto téma obsahuje 5 diskutujících a má 6 odpovědí. This post has been viewed 8588 times

  • Autor
  • Máte někdo zkušenosti s výpočtem trvalých následků u GENERALI? Ve smlouvě je uvedena pouze částka 500 000 Kč od 0,001% – tak si nejsem jist, jestli se jedná o částku základní, tzn. třeba z 5násobnou progresí až 2.500.000 Kč nebo naopak už je to včetně progrese… Navíc pro samoztný výpočet je docela komplikovaný vzoreček… Budu rád za sdělení Vašich postřehů a zkušeností.

     | Odpovědět privátně

    Já myslím, že u produktů od České Pojišťovny, kde pravděpodobně pracujete, se snad také vypisují do smluv základní pojistné částky, ze kterých se poté vypočítává progresivní plnění!!

    To by Vás ale vedoucí měl naučit. Jedná se o dost zásadní věc v nastavovaní smluv. Potom to dopadá tak, že někdo sjedná TN na 50 000Kč s tím, že tam je přece ta progrese…….

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Vážený pane Urbánku,

    přímo tedy 162045VPA pro ČP.

    Proč nám dáváte stále takovéto otázky?

    1,

    Zdravím Vás,

    máte někdo zkušenost nebo znáte, jaké jsou podmínky u povinného ručení Kooperativy, k němuž jsou sjednány i živelní škody? Na smlouvě se neuvádí cena za toto připojištění ani limit – na klientské lince mi sdělili, že to je až do limitu (myslím) cca 1,5 milionu Kč. Na ceně povinného ručení se to ale nijak nepromítlo a tak se tedy nerozlišuje, jestli se jedná o přestárlý nebo naopak fungl nový bavorák…

    Souhlas nebo nesouhlas? Thumb up 0 Thumb down 2

    Odesláno před 6 den

    2,

    Klient se chce jistit pro případ, že by v zahraničí poškodil auto natolik, že by po vlastní ose nemohlo dojet do ČR + kdyby mu kleklo, a zajistit i odvoz členů posádky (jedná se o dodávku, takže o cca 7 lidí). Nevíte, jestli tohle má někdo v nabídce?

    Souhlas nebo nesouhlas? Thumb up 0 Thumb down 1

    Odesláno před 2 týd.

    3,

    Máte, prosím, někdo přehled o pojištění pracovní neschopnosti u jednotlivých pojišťoven? Zajímá mne srovnání nejen ceny, ale i doby, od níž pojišťovny platí (obvykle od 21. či 29. dne), podmínky – např. nahlášení neschopnosti do určitého termínu, jinak pojišťovna neplní, a samozřejmě výluky – např. že neplní v případě praccovních úrazů…

    Souhlas nebo nesouhlas? Thumb up 0 Thumb down 2

    Odesláno před 1 měs.

    (Zde Artur napsal super odpověď)

    Ono to vypadá, že se zde snažíte kolegům „olíznout mozek“ a na základě těchto informací následně přetahovat klienta k ČP.

    Nebo to je jinak ???

     | Odpovědět privátně

    Vážený pane Vařečko,

    Vaše dedukce je naprosto nesmyslná, ty dotazy jsem pokládal proto, že se na mne obrátili mí nejlepší přátelé a já jim chtěl pomoct najít nejlepší řešení. Nebylo by ode mne férové, kdybych jim řekl, že je nutné jejich pojištění předělat, ale stejně tak jim nemůžu říct, že je vše OK, protože s tím nemám zkušenost…

    Měl jsem za to, že právě na těchto stránkách by se mělo o tomto diskutovat, klidně pojišťovny propírat, zvlášť pokud některé podmínky jsou nejednoznačné a jsou v tom různé fígle. Prvořadým zájmem by měl být náš klient se spolehlivým zajištěním. Vězte, že pokud bych měl pochybnosti o nabídce nějakých produktů či rizik u vlastní pojišťovny, tak je sjednávat nebudu a nemám problém s tím, že rizika má klient sjednány jiným způsobem.

    Takže proto jsem se ptal.

    A pokud na ty dotazy nechcete odpovídat, tak se neobtěžujte.

     | Odpovědět privátně

    Měla by to být základní částka,ale uvedl jste málo informací,nenapsal jste co je to za smlouvu a jak je stará.

     | Odpovědět privátně
     Jiří Vařečka
    Účastník

    Já nemám problém s dotazem, ale s množstvím a formulací.

    Ono na ty dotazy ale vlastně není možné na 100% správně obratem odpovědět.

    Např. co by bylo asi OK o té Generali:

    Jak je to s Generali (jak níže píše paní Lada). Mám před sebou smlouvu s názvem …XY… z roku 20xx a našel jsem pouze tyto VPP a mám pouze info dopis k prolongaci.

    Jo, potom to je naprosto v pohodě, je vidět, že jste pro to něco udělal, třebai ty VPP jste vložil do přílohy dotazu a jistě se najde zde nějaký kolega, který v krákosti a správně odpoví.

    Toto je můj pohled.

     | Odpovědět privátně
     Jaroslav Pohl
    Účastník

    Pane Urbánku,

    PČ ve smlouvě je vždy základní, plnění s progresí se vypočítává z ní. To už tady kolegové říkali.

    Nicméně, a tím Vás nechci jakkoliv urazit, si nemyslím, že by vzoreček s několika závorkami, znaménkem +, – a * byl nějak komplikovaný. Toto spočítat by měl umět žák 3. třídy, jestli se nepletu.

     | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account