Sedne ti líp elegán nebo boxerka? Nebo si budeš spíš rozumět s někým, kdo tráví život v obytce?

Představíme celý obchodní tým SAB servisu a ukážeme, jak jednoduše u nás vypadá akviziční proces a onboarding nové firmy.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Podzim 2022. Společně s akcí REALITYfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

 

MOJMÍR URBÁNEK

Ředitel společnosti SAB servis
Mojmír Urbánek je zakladatel servisní a inovátorské firmy ve finančních službách SAB servis. Na trhu poradenství působí od roku 2003, kdy začínal jako investiční poradce a následně hledal cesty k stále lepšímu servisu pro klienty, až v roce 2013 založil SAB servis, který podporuje finančně poradenské firmy a finanční poradce na trhu. Od počátku je firma velkou měrou zaměřená na technologie a využívá moderních trendů řízení a podpory a během krátké doby se stala nejrychleji rostoucí společností na českém trhu. V současné době podporuje víc jak 2000 poradců.

MARTIN ZELENKA

Obchodní tým, společnost SAB servis
Živel a velký milovník adrenalinových sportů se v poradenství prosadil pod vedením Mojmíra Urbánka. Vždy se zaměřoval na investice a afluentní klientelu. Dnes přivádí do SAB servisu nové partnery a je jim velkou oporou ve využívání nástrojů.

PETRA KULDOVÁ

Obchodní tým, společnost SAB servis
Ve financích působí přes 10 let. Přišla do SAB servisu od konkurence a velmi se jí líbí otevřenost a svoboda v naší firmě. Přivádí nové partnery a poskytuje jim špičkový servis, aby se u nás cítili dobře. Její doménou je oblast pojišťovnictví, ve které je lídrům oporou. Je bezprostřední a má ráda bojové sporty.

ANTONÍN PETRSKOVSKÝ

Obchodní tým, společnost SAB servis
Úspěšný poradce se zaměřením na úvěry se postupně vypracoval na vynikajícího strategického manažera. Přivádí do SAB servisu nové partnery a zastřešuje celou spolupráci mezi nimi a naší firmou. Má rád dobrou společnost a taneční hudbu.

 Fotogalerie

Neviditelná serviska
Jsme neviditelná serviska a naším klientem je poradenská firma a její lídr. Vyvíjíme systémy a aplikace, které pomáhají lídrům efektivně řídit poradenské firmy a poradcům udržovat vztahy s jejich zákazníky. Jsme členy České fintech asociace a naším cílem je maximální využití potenciálu klientských dat, která s poradci klienti sdílí.0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account