Edward od společnosti WOOD & Company se umístil na třetím místě soutěže Aplikace roku. Její výsledky byly vyhlášeny na konferenci FINfest, která se konala 8. listopadu v Praze. A co o této aplikaci říká společnost? Edward je moderní investiční platforma s autopilotem, která propojuje řízení klientova portfolia s jeho individuálním investičním plánem. Jejím základem jsou nízkonákladové ETF fondy a chytré technologie, které pomáhají poradcům nastavovat a spravovat investiční plány svých klientů.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

Soutěž se uskutečnila v rámci konference FINfest dne 8. listopadu 2021.Komentářů: 3
 1. Jakub Beneš 2 roky

  Nejlepší aplikace? Vždyť je to hlavně zlodějina na klienty či předražený Rentier. Life cykle produkty jsou přežité. Ale dejte „poradcům“ cool etf portfolio, kam si přihodí vstupak, 2% management fee a performance fee 10% a je z toho hned nejlepší produkt a nejlepší aplikace. Novodobé IZP. Ach jo.

  • Milan Tichý 2 roky

   Za mě super nástroj, tady se pozná kdo to zneužívá a kdo to dělá poctivě. Vstupní poplatek může poradce nadstavit, tak aby to bylo úměrné klientovi a performance fee lze vypnout. Já toho nezneužívám a nadstavuji to tak aby to vyhovovalo klientovi, takže vstupní poplatek dávám malý, performance fee žádný a management fee je dán 1-3 portfolia 0,25% a 4-10 1,99%. Stačí s tím správně pracovat a poslouží to hodně dobře.

   • Jakub Beneš 2 roky

    1,99% vám přijde správně a málo? plus náklady na podkladová aktiva a měnové zajištění? Za pasivní správu, za 10 ETFek? mně to tedy přijde opravdu hodně a to i na dynamické portfolio, natož na linie 4 – 7. Za co? Aktivně spravovaný fond stojí výrazně méně a dává větší přidanou hodnotu.

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account