Zobrazeno 1.964x

Štítky:  

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. This post has been viewed 1965 times Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna proběhla 4 hodiny, 24 minut. This post has been viewed 1965 times

 • Autor
 •  Anonym 
  Uživatel

  Dobry večer,

  Mate nekdo informace nebo zkušenosti s touto firmou? Dostali jste nejake marketingové materiály nebo přehled transakcí?

  Prý zhodnotili o cca 150% za 8-9 měsíců. Super výkon od 23-letého obchodníka. Zajímá me jejich strategie. Jaký mají příběh. Potíže s výplatou výnosů.

  Podle justice se věnuji výrobě. Firma funguje od roku 2016.

  Vlastní stranky bez hesla neukazují nic.

  Jsou v evidenci CNB, dostali pokutu 50 tisíc za neplnění info povinnosti.

  Prosím o případné informace, ideálně konkrétní.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Anonym 
  Uživatel

  Dobrý den,
  informace o J.O. Investment mám. Jelikož se jedná o neveřejnou nabídku (mají licenci od ČNB podle § 15 odst. 1 ZISIF), tak jediná cesta jak se dostat k podrobnějším informacím je, potkat se s někým z firmy osobně. Z mého úhlu pohledu mají zajímavou nabídku. K tomu si velmi pečlivě hlídají, aby se z neveřejné nabídky nestala nabídka veřejná a ČNB jim neukončila činnost.

  Pokud si dobře z hlavy pamatuji, tak od ČNB dostali dokonce dvě pokuty. Každou za 50 tisíc. Jde to dohledat na stránkách ČNB. Pro mě to znamená, že dvakrát prošli kontrolou ČNB a ta našla jen nějaké drobnosti v administrativě a proto dostali jen malé pokuty.

  Dle výpisy z živnostenského rejstříku mají nejen výrobu, ale také zprostředkování obchodu a služeb, poradenskou činnost apod.

  0

  1
   | Odpovědět privátně
 •  Anonym 
  Uživatel

  Dobrý den jmenovče,

  jste klient?

  Zajímá mě, jestli vidíte transakce a jestli je vidíte hned po otevření pozice, nebo až po jejich uzavření. Vidíte, jaké má Vaše portfolio aktuálně otevřené pozice?

  Vidím šanci 1/ milionu, že člověk bez mnoha zkušeností generuje takové neskutečné výnosy a shodou okolností o tom zapomíná reportovat ČNB. Asi moc práce s portfolii. Spíš mi to přijde jako malé letodlo krátkého doletu, které doufá, že při malé velikosti dlouho vydrží pod radarem ČNB (narozdíl od WSM).

  Jaké je vaše vlastní zhodnocení za rok 2018 a již jste nějaké výnosy realizoval/a?

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Benda Jindra 
  Účastník

  Super výkon, který může být dílem náhody, štěstí, nebo jen hrou s čísly. Neznám toho člověka, nemůžu hodnotit, jen ze zkušenosti vím, že takový výnos s sebou nese i odpovídající riziko. Zhodnocení o 150% znamená i možnost potenciální ztráty ve stejném objemu.

  2

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jiří Vařečka 
  Účastník

  Pánové čtu dobře “zhodnocení o 150%”?
  Jinými slovy z každých vložených 100,-Kč udělá 250,-Kč za 8-9 měsíců.
  No, nejsem si jistý, ale asi by mne to odradilo.
  Berte to jen jako můj názor konzervy pojišťováka.
  Kdyby tam místo “zhodnocení o 150%” byl slovosled “zhodnocení 150%”, tak tomu bych rozuměl.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Anonym 
  Uživatel

  Borci, nezlobte se, ale děláte ze sebe v rámci pracovního dne profíky ve finanční oblasti, a nevěříte zhodnocení 150% ročně? České banky jako Fio a Airbank udělali čistý zisk za rok 2018 cca 140%, a s normálními klienty se nepodělili, škoda. Holt banky mohou využít zákon na množení peněz, normální člověk ne. Ale trader ano, díky páce. Na kryptu ty procenta dělá kde jaký Lojza dnes, a skoro co kvartál. Sám mám za poslední 2 měsíce +280% na jedné krypto měně. I když se Bitcoin svezl z 20k na cca 4k, u obchodování není důležité kde trh je, ale jaké příležitosti přináší. A ty jsou dnes a denně. Stačí si zaplatit informace a kvalitní analýzy. Já mám u J.O. peníze chvíli, a zatím čekám na vyhodnocení 1. celého kvartálu, ale už nyní vím, že to bude více než 20%, což je za mě bohužel dost konzervativní, čekal jsem více. Každý kdo se už jedno desetiletí pohybuje okolo Forexu a klasického kapitálového trhu (a teď nemyslím české fondy) tak ví, jaké jsou možnosti, včetně Robotů, neboli počítačových algoritmů. A jsou to desítky procent ročně, co to umí, ne až za 10 či 100 let 😁. Tož to jen z praxe, ale chápu, že pro nevěřící Tomáše to navždy bude záhada 😉. Jen strach a pochybnosti mohou za neúspěch.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
  •  Jiří Vařečka 
   Účastník

   Vážený Anonyme,
   (bohužel nevím, jestli jste jeden z těch výše píšících, nebo nějaký nový)
   víte, ono to je tak trochu o číslech.
   (nemluvím o serioznosti tvrzení, kdy nevystupujete sám za sebe, ale schováváte se za Anonyma)
   Jak sem psal, je to o číslech.
   Původně píšete o zhodnocení o 150%, nyní o zhodnocení 150%.
   Víte, ono to není jedno a to samé.
   V prvním případě to z každých 100,-Kč udělá 250,-Kč,
   v druhém případě máte z každé stovky pouze 150,-Kč.
   Víte, ono to je o číslech, ale to jsem již psal…..
   (a dále to již nehodlám komentovat)

   0

   0
    | Odpovědět privátně
 •  Anonym 
  Uživatel

  Dobrý den, jsem Anonym, který psal 1. a 3. příspěvek v tomto vláknu. Mám důvod se nepodepsat.

  Předpokládám, že kromě mě se diskuze účastní další dva anonymové – 17/1 psal někdo jiný (jiná?) než 17/3.

  Poprosím jak ideové odpůrce i zamilované stoupence, aby se nepsali obecná moudra, zda je možné nebo vyloučené dělat 150% za 8-9 měsíců. Mám názor i bez Vás.

  Zajímají mě fakta. Pokud máte někdo výpisy, pokud máte někdo on-line informaci o otevřených pozicích, tak se o ně prosím podělte. Nezajímají mě pozice, teré byly otevřené a uzavřené v minulosti. Takových si v minulém grafu mohu namalovat kolik chci a podle nich klientovi reportovat domnělý zisk.

  Pokud ale víte, kde právě teď vydělávají těch 150%, kde jsou na trhu v otevřených pozicich, prosím o sdílení. Jak velké jsou pozice vzhledem k objemu Vašeho portfolia.

  Zisk cca 200% za rok vyžaduje brát brutální rizika. Riziko ztráty, pokud firma opravdu obchoduje na trhu, musí být enormní. Přitom majitelem je člověk, který podle dostupných údajů nemá žádné velké zkušenosti na trhu.

  Zanícených obhájců WSM jste si tu užili dost a jak to dopadlo. Osobně mám podezdření, že tato firma je také letadlo, jen s trochu kratší drahou letu. WSM bylo aspoň naprogramované na 5-letý let. Předstírat 10-20% ročně není takový oříšek, jako raketových 150%-200% ročně.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account