Zobrazeno 597x

Štítky:  

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 598 times Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna proběhla 5 dny, 8 hodiny. This post has been viewed 598 times

 • Autor
 •  Anonym 
  Uživatel

  Dobry večer,

  Mate nekdo informace nebo zkušenosti s touto firmou? Dostali jste nejake marketingové materiály nebo přehled transakcí?

  Prý zhodnotili o cca 150% za 8-9 měsíců. Super výkon od 23-letého obchodníka. Zajímá me jejich strategie. Jaký mají příběh. Potíže s výplatou výnosů.

  Podle justice se věnuji výrobě. Firma funguje od roku 2016.

  Vlastní stranky bez hesla neukazují nic.

  Jsou v evidenci CNB, dostali pokutu 50 tisíc za neplnění info povinnosti.

  Prosím o případné informace, ideálně konkrétní.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Anonym 
  Uživatel

  Dobrý den,
  informace o J.O. Investment mám. Jelikož se jedná o neveřejnou nabídku (mají licenci od ČNB podle § 15 odst. 1 ZISIF), tak jediná cesta jak se dostat k podrobnějším informacím je, potkat se s někým z firmy osobně. Z mého úhlu pohledu mají zajímavou nabídku. K tomu si velmi pečlivě hlídají, aby se z neveřejné nabídky nestala nabídka veřejná a ČNB jim neukončila činnost.

  Pokud si dobře z hlavy pamatuji, tak od ČNB dostali dokonce dvě pokuty. Každou za 50 tisíc. Jde to dohledat na stránkách ČNB. Pro mě to znamená, že dvakrát prošli kontrolou ČNB a ta našla jen nějaké drobnosti v administrativě a proto dostali jen malé pokuty.

  Dle výpisy z živnostenského rejstříku mají nejen výrobu, ale také zprostředkování obchodu a služeb, poradenskou činnost apod.

  0

  1
   | Odpovědět privátně
 •  Anonym 
  Uživatel

  Dobrý den jmenovče,

  jste klient?

  Zajímá mě, jestli vidíte transakce a jestli je vidíte hned po otevření pozice, nebo až po jejich uzavření. Vidíte, jaké má Vaše portfolio aktuálně otevřené pozice?

  Vidím šanci 1/ milionu, že člověk bez mnoha zkušeností generuje takové neskutečné výnosy a shodou okolností o tom zapomíná reportovat ČNB. Asi moc práce s portfolii. Spíš mi to přijde jako malé letodlo krátkého doletu, které doufá, že při malé velikosti dlouho vydrží pod radarem ČNB (narozdíl od WSM).

  Jaké je vaše vlastní zhodnocení za rok 2018 a již jste nějaké výnosy realizoval/a?

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account