Zobrazeno 22.044x

Zvolené téma obsahuje celkem 44 odpovědí. This post has been viewed 22045 times Do diskuze (20 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna proběhla 5 měsíců. This post has been viewed 22045 times

 • Autor
 •  nekdo 
  Uživatel

  Zvoní mi telefon…

  Dobrý den, je u telefonu pan XY? Já jsem z klientského centra pojišťoven a volám vám, protože jsme zjistili, že máte špatně nastavené pojistné smlouvy a je nutné upravit vaše pojistné částky, protože máte u smluv problémy s pojistným plněním. ..

  Kdo že volá? …

  Klientské centrum pojišťoven.. Rád vám sděluji, že jste byla Klientským centrem pojišťoven vylosován a obdržíte od nás malý dárek, láhev kvalitního vína…

  A to je firma, nebo instituce, nebo co?

  Klientské centrum pojišťoven s.r.o….

  No a co dělá to klientské centrum pojišťoven?…

  Kontrolujeme smlouvy, protože je máte špatně nastavené…

  A kdo to kontroluje? V tom centru, nebo vy? Nebo kdo?…

  Kontroluje to pán, který je vyškolený ČNB…

  A jak se jmenuje ten pán?…

  Tomáš Vybíhal…

  Aha, a ten pan Vybíhal pracuje pro to Klientské centrum pojišťoven? …

  Ano, pan Vybíhal kontroluje smlouvy a je to majitel společnosti… Pijete červené nebo bílé víno?…

  Děkuji za informace, víno nepiji, ale ČNB bude váš telefonát určitě zajímat, nashledanou…

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Martin Dočekal 
  Účastník

  Datum oprávnění k činnosti 27.08.2013? Pan Vybíhal bude odborník. Jinak celý rozhovor a zavádějící informace není nic nového – podle podobných skriptů volá i SMSka.

  2

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jiří Prášil 
  Účastník

  Mám podobnou zkušenost.

  Dobrý den pane Prášile, jsem z klientského centra a je mojí povinností Vám oznámit, že byla provedena kontrola vašich produktů, kdy se zjistilo špatné nastavení pojistných částek.

  Předpokládám, že mi v tom pomůžete.

  Přesně tak, jsme tu od toho, abychom Vám pomohli nastavit optimální řešení, kdy zároveň ušetříte peníze.

  O jaké pojištění se jedná?

  Bohužel na vaše smlouvy nevidím, to dělá naše firma.

  Jaká firma?

  Zapsaná pod ČNB.

  Jinak, jak je firma zapsaná v obchodním rejstříku?

  Hm,hhhh. Noooo. My jsme klientské centrum, které kontroluje stávající smlouvy…

  To už jsem slyšel, ale jak jste zapsaní v obchodním rejstříku?

  Pane Prášile, bude lepší, když Vám pošleme našeho pracovníka, který vám zodpoví všechny dotazy…

  Dobře, budu se na vašeho pracovníka těšit, pište si adresu mé kanceláře …. Osobně mi to vyhovuje …..

  Bylo to trochu delší, jen jsem vypíchl to nejzajímavější. Bohužel pracovník nepřišel:-)

  2

  1
   | Odpovědět privátně
 •  nekdo 
  Uživatel

  Zdálo se, že proběhl telefonát, a bude to, jako vždy, ukončená záležitost. Ovšem nikoli….

  Dnes mi volal právní zástupce společnosti Klientské centrum pojišťoven, že uvádím nekorektní informace, že mají rozhovor nahraný -ano, výborně, s žádným nahráváním jsem nebyl na počátku hovoru seznámen. Na tuto informaci neměl pan magistr slov. Prý mi na e-mail zašle veškeré informace, protože mě chtějí žalovat…. Doposud nic nepřišlo.

  Závěr nechť si každý udělá sám.

  Jak jsem to zpočátku bral jen jako lehké pošimrání a “upozornění” pro pracovníka dotyčné firmy, aby si nejprve ověřil, zda jsou jejich telefonáty korektní či nikoli, tak mě to nyní začalo opravdu zajímat. Aby klientům někdo vyhrožoval z právní kanceláře, to opravdu není běžné, má tato firma co skrývat? Posuďte sami.

  http://www.kcpsro.cz/o-nas/styl-prace

  https://plus.google.com/100306157627088615443/posts/1aZPAqpzSR2

  http://whocallsme.com/Phone-Number.aspx/725504817

  2

  0
   | Odpovědět privátně
  •  Roman Kolář 
   Účastník

   Tak tohle by mě zajímalo: V případě žádosti o radu je vám odborný specialista povinen na místě navrhnout nejefektivnější řešení pro krytí vašich potřeb, porovnat nabídku jednotlivých pojišťoven a vyčíslit celkovou úsporu za použití všech dostupných slev. Odborný specialista je vybaven veškerými kalkulační programy a je schopný veškeré vaše dotazy zodpovědět přímo na místě.

   To si dost dobře nedovedu představit, že na místě rozjedu deset pojišťoven a nasimuluju všechny životky, po nich majetek a POV a ještě u toho stihnu zjistit od klienta veškeré údaje k tomu potřebné a sdělit mu všechny návaznosti. To asi tak kolem desáté vyndává obchodník z kufru pyžamo a kartáček na zuby, aby mohli pokračovat druhý den ráno, než klient odejde do práce, ne? :-)

   11

   1
    | Odpovědět privátně
 •  Ano 
  Účastník

  Dobrý den kolegyně a kolegové,

  čeká mě školení NOZ (nového obč. zákoníku). Dostala se ke mě presentace pro školitele. Vypichnu důležitou věc v návaznosti k tomuto tématu:

  Telefonická komunikace s (potencionálním) klientem:

  a)zachovávat opatrnost při oslovování a informování (potencionálních klientů)

  b) na začátku rozhovoru sdělit svou identitu a účel tel. hovoru

  Informace sdělené po telefonu mohou být považovány za návrh na uzavření smlouvy! Mohlo by osobu nabízející produkt nebo službu zavázat poskytnout sjednanou službu. Je proto nezbytné, aby OZ po telefonu sděloval pouze ověřené informace a informoval klienta přesně.

  4

  1
   | Odpovědět privátně
 •  Štěpán Průcha 
  Účastník

  Hurá, konečně mi taky volali! V pondělí v 17.20 mi jejich zástupce, který se zrovna pohybuje v naší oblasti, přiveze láhev vína (bílé, velkopavlovická oblast) přímo do kanceláře. A zadarmo! Kolegové, chcete přijít okoštovat? :-D Paní v telefonu byla fakt příjemná, to nešlo odmítnout. Prý se od nového roku změnili oceňovací tabulky a sazby, a prý mám uzavřené smlouvy, tak si je mám nechat zkontrolovat.

  5

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Dušan Spál 
  Účastník

  dnes mi volali také nebyli schopni mi rict nic konkretního, jen ze se jedná o sro sidlici v brne…pote co jsem chtel vedet nazev polozil telefon volali z +420 910 871 913(https://www.muzutozvednout.cz/telefonni-cislo/910871913), skoda ze jsem nemel dnes zrovna naladu na to si domluvit schuzku

  3

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Anonym 
  Uživatel

  Take jsem měl od nich telefonát. Řekl jsem jim, ať mi zavolají příští týden, že si jejich společnost chci prověřit v rejstřících a ověřit si recenze. Pán se podivil, co si chci prověřovat, když mi chtějí ušetřit peníze. Ptal jsem se jich, kdo je platí, že určitě nenabízejí úsporu na pojistném a zajištění lepšího plnění jen pro mé modré oči. Pán začal mlžit a nakonec naznačil, i když to přímo neřekl, že jejich provoz platí “všechny” pojišťovny. Na to jsem se zeptal, jestli je tedy jejich zřizovatelem některé z pojišťoven či asociace apod. Pán mi na tuto otázku neodpověděl a jen stále trval na schůzce ještě ten den odpoledne, že mám štěstí, že poradce je poblíž a že se už taková příležitost nemusí opakovat a to i přesto, že jsem mu vysvětloval, že jsem několik set kilometrů od domova a jen tak nevrátím. Rozhovor uzavřel s tím, že když nechci ušetřit, moje chyba. Uvidíme, jestli se příští týden ozvou znovu. Schůzka by byla určitě zajímavá.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Dušan Spál 
  Účastník

  tak minulý týden volali mému klientovi- že vyhrál víno a ze mu jdou zkontrolovat pojištění- jsou to kontroloři vyškoleni ČNB…. tohle je síla- klient si je pozval na schuzku(chtěl víno). Nakonec byl zklamaný, že ani víno nedonesli, prý až v případě uzavření smlouvy(bavili se mezi dveřmi)
  Já jsem ten samý rozhovor měl cca před měsícem

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Václav Šplechta 
  Účastník

  Sloučením AFIZ a USF vznikla nová asociace ČASF, jejíž etická komise by se měla významně angažovat při tvorbě a dodržování samoregulačních mechanizmů. Nerad bych se pletl a někoho očernil, tak nechám nevyřčenou domněnku, který z jejích členů stojí za tímto “centrum”, neb jsem se s touto praktikou již setkal a manažer této finančně-poradenské MLM společnosti mi tuto praktiku obhajoval (nebyl z největší trojice MLM společností). Pak má mít náš obor nějakou prestiž.

  1

  0
   | Odpovědět privátně
  •  Anonym 
   Uživatel

   Za firmou Klientské centrum pojišťoven stojí rádoby poradenská společnost Benefit Investment z Brna, resp. z Vyškova – stačí se podívat na Obchodní rejstřík. Na výpisu obou firem figurují stejná jména.

   0

   0
   Přílohy:
   Pro zobrazení přilohy se musíte přihlásit.
    | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account