Zobrazeno 6.371x

Toto téma obsahuje 5 diskutujících a má 8 odpovědí. This post has been viewed 6372 times

  • Autor
    •  Líba Benešová
      Účastník

      Vážení členové diskuzního fóra, četli jste již nové pojistné podmínky k vašim produktům? Při četbě právě vystavených pojistných podmínek a v souvislosti s nabytím účinnosti Nového občanského zákoníku si troufám konstatovat, že jako nikdy dříve v minulosti bude nyní platit, že každá rozumně a odpovědně uvažující rodina musí mít svého finančního poradce. Obávám se však, že finanční poradce po 1.1.2014 bez právnického vzdělání nebude moci poskytovat kompetentní rady při výběru vhodného krytí potenciálních pojistných nebezpečí. A co si budeme povídat, absolvent právnické fakulty se do finančího poradenství nepohrne.

      Zatím se zájmem a s přiměřeným zděšením studuji podmínky k pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti občanů a pojištění právní ochrany (Allianz, ČP, ČSOBPoj, DAS, Kooperativa), novými výlukami se jen hemží, nejasných a nepřesných ustanovení neubylo, byť bylo slibováno, že budou srozumitelnejší.

       | Odpovědět privátně
    •  Jiří Vařečka
      Účastník

      Paní Benešová, naprosto s Vámi souhlasím a jsem zděšen a vyděšen od začátku prosince, kdy jsem tyto VPP, DPP a jiné PP začal dostávat, stejně jako Vy.

      I proto jsem zde založil tema:

      https://poradci-sobe.cz/diskutujeme/topic/novy-obcansky-zakonik-2014-noz#post-26816

      protože podnikat v tomto oboru nebude, alespoň ze začátku, než si na nové zákonem dané podmínky zvykneme nejen mi, ale i klienti, vůbec jednoduché.

       | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account