Na přelomu roku 2022 a 2023 se „roztrhl pytel“ s tématikou AI – artificial intelligence.

To, o čem se dlouhou dobu jen psalo ve spojitosti se společnostmi jako TESLA se najednou dostalo do ruky nám, běžným smrtelníkům, v podobě nástrojů jako je ChatGPT – velmi robustního „kecálka“, schopného téměř v libovolném jazyce velmi dobré syntézy textu. Tento trend byl ještě umocněn masivní investicí společnosti Microsoft do této technologie.

Naše přednáška bude zaměřena na shrnutí toho, co dnes „dostupné“ AI technologie umí, kde se s nimi setkáváme již dnes v běžném životě, a jak jejich postupné zapojování do našeho světa ovlivní práci finančního či realitního makléře.

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Jaro 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 2. května 2023 v Praze. Program pro 1.000 odborníků pokrývalo v pěti sálech 75 řečníků.

Záznam přednášky zde:

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Cast

Matěj Hlaváč

Technologický ředitel ve společnosti Fingo

Matěj Hlaváč jako technologický ředitel budoval v několika firmách efektivní řešení a systémy a utvářel ekosystém, který propojuje technologie s lidmi z byznysu. Ve své praxi využívá znalosti projektového managementu získané nejen ze studia na VŠ. Ve fintech sbírá zkušenosti už 11 let, během kterých stál za rozvojem software digitálních finančních služeb a implementace inovativních nástrojů do uživatelské praxe.

Součástí společnosti Fingo CZ je od jejího počátku a v současnosti zaštiťuje také technologickou strategii i pro Fingo SK.

Jakub Ryba

Ředitel pro marketing a inovace ve společnosti Fingo.cz

Jakub Ryba je marketingový manažer a inovátor. Svoje zkušenosti sbíral na vedoucích pozicích významných firem, jako jsou O2 v Čechách a Irsku, ve francouzské společnosti Edenred nebo české 1188, patřící do skupiny KKCG. Zaměřuje se na produktovou inovaci a vývoj nástrojů, které slouží k digitalizaci zákaznických procesů.

Jakub stál u zrodu značky FinGO, která se na Slovenském a následně i Českém trhu stala nejrychleji rostoucí digitální makléřskou společností, propojující svět online a offline. Zaměřuje se na utváření strategického rámce směřování společnosti FinGO, která si klade za cíl efektivně a lidsky propojit obchodní síť finančních expertů s poptávkou, která vzniká v online prostředí a nabídnout tak klientům nejlepší možný komfort.

 Fotogalerie

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account