Astrologie
Zdroj: Pixabay.com

Květen 2021 přinese z chronoekonomického hlediska extrémy na trhu s realitami a s kryptoměnami. Ve světě by se obchody měly hýbat a to nejen s realitami a se stavebními produkty, ale také s ropou a s ropnými deriváty, lepší časy by měly přijít pro výrobce lihových i nealkoholických nápojů (do 28. července pozitivní vliv Jupitera).

Chronoekonomická analýza - květen 20213. květen – ICHE usuzuje na proměnlivý sentiment investorů, trhy budou pravděpodobně dosti rozkolísané. (Mnozí budou po otevření obchodů jako zběsilí, mnozí budou na vystavené zboží pouze smutně koukat, jelikož na ně nebudou mít).

4. května až 11. července bude patron obchodníků Merkur ve velmi dobré kondici, což by mělo urychlit tok informací a zboží. Pozitivní impulzy dostanou burzovní indexy i akcie mediálních a logistických firem.

7. – 9. května by měli mnozí lehkovážně utrácet i za luxusní a zbytné zboží. (Chronom Venuše s Jupiterem).

11. – 20. května chronomy vytváří velmi dobrou kvalitu času pro větší investice, na burzách by měla panovat spíše optimistická nálada.

21. – 27. května ICHE očekává chaotické a rozkolísané nálady na burzách. Stoupne riziko se tkání se s podvodníky, není vhodný čas pro větší investice.

28. – 31. května se chronoekonomická situace stabilizuje a nálada investorů by opět měla být spíše optimistická.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice budou vcelku pozitivní, obchody by se měly hýbat, ve společnosti by měl panovat opatrný optimismus. Výjimkou je chronoekonomická situace mezi 13. a 18. květnem, za které může dojít na našem území ke zhroucení některých významných firem, můžeme prohrát arbitráže a sanace ztrát bude stát daňové poplatníky nemalé peníze. V potížích se mohou ocitnout doly a některé finanční instituce.0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account