Seznamte se se zkušenými likvidátory EUCS a nahlédněte pod pokličku naší kuchařky. Likvidátoři Lucie Stejskalová a Lukáš Černoch. Moderuje Lukáš Kaplan.

EUCS je tým 50 likvidátorů, právníků a analytiků. Vymohli jsme pro klienty přes miliardu korun. Všichni naši kolegové pracují se zapálením proto, aby trh s pojištěním a likvidace pojistných událostí fungovali spravedlivě a klient získal pojistné plnění, na který má nárok.

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Podzim 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 16. října  2023 v Praze. FINfest a REALITYfest podzim 2023 byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Záznam přednášky zde:

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Cast

Lucie Stejskalová

Likvidátor v pojištění osob a analytik ve společnosti European Compensation Services s.r.o.

Lucie je vystudovaná zdravotní sestra, která se více než 10 let věnuje likvidacím pojistných událostí v pojištění osob. Dříve pracovala pro pojišťovny. Od roku 2020 je součástí týmu EUCS, kde se kromě řešení pojistných událostí věnuje analytické činnosti a předávání know-how finančním poradcům.

Lukáš Černoch

Likvidátor škod na vozidlech ve společnosti European Compensation Services s.r.o.

Lukáš je likvidátor, který vyřešil tisíce škod na vozidlech. Téměř 10 let pracoval pro pojišťovny. Nyní již 3 rokem hájí práva klientů ve stáji EUCS.

Lukáš Kaplan

Jednatel společnosti European Compensation Services s.r.o.

Lukáš je právník, který se zabývá pojišťovnictvím a finančním poradenstvím nepřetržitě od roku 2008. Založil společnost EUCS a posledních 12 let řeší pojistné události včetně autopojištění. Je spoluautorem knihy Život jako riziko 2.

 Fotogalerie0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account