Natřískaný sál Meridian konference FINfest si vyslechl 2.5.2023 debatu leaderů poradenských firem, které moderátor Petr Stuchlík opravdu ani omylem nešetřil. Kdo zná Petra Stuchlíka (kdo by vlastně neznal?) potvrdí, že Petr přesně ví, na co se zeptat a co a jak oglosovat. A Petr se nebál ani tentokrát této své vlastnosti použít. Zde je videozáznam!

  • Jaké jsou největší bolesti současného poradenského trhu?
  • O kolik ještě trh klesne?
  • Čím a jak nahradit chybějící příjmy?
  • Jak by měl vypadat budoucí úspěšný obchodní model?
  • Jak dopadnou na trh „prašivé“ korporátní dluhopisy?

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Jaro 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 2. května 2023 v Praze. Program pro 1.00 odborníků pokrývalo v pěti sálech 75 řečníků.

Jan Hlousek

Spoluzakladatel společnosti eDO

S financemi začal již v roce 2003 při studiu VŠE v Praze. Začínal v OVB, kde se stal jedním z nejmladších Zemských ředitelů. Patří mezi výrazné postavy českého finančně zprostředkovatelského trhu z pohledu obchodních výsledků posledních let.

Věnuje se aplikované psychologii a působil také jako kouč a trenér v projektech zaměřených na osobnostní rozvoj. Není typický finančník, mnoho témat vnímá především z emoční roviny, protože za základ byznysu považuje vztahy s lidmi. Dnes je z pozice spoluzakladatele skupiny eDO zodpovědný za strategické řízení obchodu a právě za vztahy v rámci skupiny i mimo ni.

Štefan Tillinger

Předseda představenstva společnosti OK KLIENT

Štefan Tillinger je předseda představenstva společnosti OK KLIENT. Podílí se na strategickém rozvoji uskupení OK HOLDING. Do roku 2015 pracoval 15 let na různých topmanažerských pozicích pro skupinu Generali. V letech 2011 až 2015 byl generálním ředitelem pojišťovny Generali a z pozice člena představenstva České pojišťovny odpovídal za obchod skupiny Generali v České republice.

Mojmír Urbánek

Ředitel společnosti SAB servis

Mojmír Urbánek je zakladatel servisní a inovátorské firmy ve finančních službách SAB servis. Na trhu poradenství působí od roku 2003, kdy začínal jako investiční poradce a následně hledal cesty k stále lepšímu servisu pro klienty, až v roce 2013 založil SAB servis, který podporuje finančně poradenské firmy a finanční poradce na trhu. Od počátku je firma velkou měrou zaměřená na technologie a využívá moderních trendů řízení a podpory a během krátké doby se stala nejrychleji rostoucí společností na českém trhu. V současné době podporuje víc jak 2000 poradců.

Zdeněk Sluka

Zakladatel a majitel společnosti Broker Trust

Zdeněk Sluka není angažovaný jen v Broker Trustu, ale své činnosti směřuje i do dalších oblastí. Založil nebo investoval do řady dalších společností ve finančním oboru.

Petr Borkovec

Předseda představenstva a Partner ve společnosti Partners

Petr Borkovec vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu MZLU, manažersko-ekonomický obor. Na škole dále působil až do konce roku 2008 jako odborný asistent a učitel předmětů kapitálové a finanční trhy, mezinárodní finance a burzy a cenné papíry, v této době se věnoval odborné publikační činnosti.

Při studiu krátce pracoval v Jihomoravské energetice jako analytik kapitálových účastí a v říjnu 2001 nastoupil do německé finančněporadenské společnosti, kde se postupně propracovat až na pozici regionálního ředitele. V roce 2007 společnost opustil.

Ve společnosti Partners je jedním z Partnerů a také zastává pozici předsedy představenstva. Mezi jeho hlavní kompetence patří vedení obchodní a pobočkové sítě, vzdělávání manažerů a strategický rozvoj společnosti. Pod jeho vedením byly spuštěny projekty servisní kampaně na klienty, koncept franšíz a VIP poradenských kanceláří nebo expanze na polský trh.

Volný čas nejraději tráví se svou rodinou a odpočinkem je mu také hraní počítačových her, sport a četba. Je ženatý a má dvě děti.

Petr Stuchlík

CEO společnosti Corrency

Petr Stuhlík je CEO společnosti Corrency. Autor prvních českých knih o internetové reklamě (Grada 1998-2001), pro německý mediální dům RBVG postavil obchod portálu idnes.cz (2001-2006). Spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Fincentrum (2000), kterou prodal jako významnou česko-slovenskou finanční, hypotéční a makléřskou společnost Swiss Life Group v roce 2018. V roce 2018 neúspěšně kandidoval jako nominant premiéra ČR na pražského primátora a krátce působil jako zastupitel.

Petr vystudoval VŠE v Praze a program OPM na Harvard Business School, má globální zkušenosti s řízením projektů v oblasti financí. Od roku 2002 vyhlašuje ocenění MasterCard Banka roku. Celoživotně podporuje klasickou hudbu, v letech 2014-2019 provozoval rádia Classic Praha a Expres FM (dnes součást skupiny Seznam).

 Fotogalerie

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account